Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionat national de juniori bazin 25

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 17 - 18 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m fluture - 17 - 18 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - 15 - 16 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 5 100 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nanu Claudiu Horatiu 5560 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 400 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oprea Cristina 6466 1991 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 7 800 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bob Laura Mihaela 6234 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 8 100 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 15 - 16 ani - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oprean Vasile 5955 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 11 50 m spate - 17 - 18 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 12 200 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - 15 - 16 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 14 1500 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 15 200 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Musca George Alexandru 4960 1988 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bisboaca Corneliu 5450 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 18 100 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99