Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionat nat. bazin acoperit open pitesti

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (88 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paun Cristina 132 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Craciun Petruta 138 1979 LPS Braila 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Enache Adriana 137 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stavar Ciprian Ionut 492 1978 LPS Braila 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hazota Catalin 378 1972 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oancea Andreea Elena 125 1979 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 18 - 99 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nistor Daniela 173 1980 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stavar Ciprian Ionut 492 1978 LPS Braila 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Poputa Mircea 519 1979 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vintila Cristina Elena 94 1978 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Butacu Nicolae 386 1974 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pana Silvia 147 1979 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Guta Bogdan Ionut 1041 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stana Nicoleta Aurora 39 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99