Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii bazin acoperit

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (116 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bordean Gabriela Denisa 8119 1992 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (113 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (153 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (242 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sersea Lucian Ionut 6651 1991 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 7456 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (121 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (232 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Popovici Daniel Alin 7425 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zlatoianu Andreea Sorina 7470 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (160 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Asimine Alecsandra V. 7088 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (150 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Matei Alina Elena 8144 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Grosu Claudiu Gabriel 6667 1991 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (202 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragomir Mirela Alexandra 6743 1992 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (114 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coste Alin 6783 1992 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6580 1991 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 16 800 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jivcu Remus Ioan 6953 1992 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99