Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (97 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Albu Sonia 6885 1992 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (117 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tarce Alexandra 6033 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (124 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Birnaz Valeriu 6236 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (213 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hanescu Irina 7417 1990 Cl. Sp. Scolar nr.3 STEAUA BUCURESTI 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 7 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (118 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (215 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ungureanu Catalin Gabriel 5737 1991 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (161 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tarce Alexandra 6033 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (124 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szabo Andreea 6781 1992 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (191 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ciurpan Alina Diana 5951 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (114 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 16 800 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Meca Diana 6565 1991 Clubul WATER PITESTI 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99