Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national de juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 2 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Filca Vlado Mikie 2270 1986 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Groza Sebastian 3007 1985 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ilie Andreea 4733 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2001 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mihalca Alin 2842 1985 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Osan Marian 4198 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szekeres Andrea 4143 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jitaru Sabin Iulian 3598 1986 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 11 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (89 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petre George Cosmin 3463 1986 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (66 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Baciu Liliana 4338 1987 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 16 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Olaru Tudor Flores 3103 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2001 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99