Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national juniori 2 fete 11-13 ani baieti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (148 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Varga Andrea Raluca 4476 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Popa Adina Madalina 4722 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (108 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Grigore Adelina 5619 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (219 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragoi Lucian Augustin 2310 1987 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 5 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Olaru Tudor Flores 3103 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (217 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petruti Dana Laura 3984 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 9 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fabian Andreea Loredana 4452 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (148 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Roman Iulia 6255 1989 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pinciu Ana Maria 3933 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (60 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ginta Mihaela Catalina 4604 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (186 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bunaciu Alexandra Ioana 5443 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (53 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ilie Andreea 4733 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sofron Vasilica 3665 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99