Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionatul national - copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (184 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dafina Razvan Andrei 4123 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (145 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Matei Alexandru 4852 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (236 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chiric Anton 3679 1986 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (293 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petruescu Alecsandra 4015 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Radu Valentin 2498 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (292 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bobe Florin 4295 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tecar Sebastian Nicolae 2848 1985 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (16 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 14 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (216 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionica Marius Andrei 5049 1986 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nicoara Ioan Alexandru 2849 1985 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Suciu Iulia 3485 1986 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Amoroza Larissa Maria 4049 1986 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (119 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ciobanescu Stefan Adrian 4339 1987 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (184 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badea Andreea Elena 3864 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 18 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (216 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Beizadea Roxana Sidonia 3939 1987 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99