Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national - copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (153 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nechita Alexandru 3501 1986 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (121 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Groza Sebastian 3007 1985 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (191 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cretu Cosmin Stefanel 1423 1984 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (249 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Simionescu Georgiana 2499 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Serbanescu Cornel Ion 2884 1985 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (249 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ungureanu Elena Claudia 3060 1986 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rosioara Adrian Aurel 2692 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (175 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Teudean Andrei Vasile 1483 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Damian Alexandru 1389 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dima Ana Cristina 3176 1985 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Costea Cristian 1455 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (72 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ciutea Liviu Catalin 3606 1986 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (135 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Roman Laurentiu Nicolae 3146 1985 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 18 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (197 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Indreica Sebastian Petru 3216 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99