Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin acoperit - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pirvanescu Valentina Lavi 1583 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Boeroiu Mihail Catalin 812 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ilie Florin 1179 1983 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (98 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Durnea Diana Maria 1412 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coltoi Mircea 800 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tone Carmen Simona 2915 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nicolaica Patricia 1609 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coltoi Mircea 800 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tone Carmen Simona 2915 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Musteata Marius 1239 1983 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 13 100 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Radu Ana Maria 1126 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 16 100 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stamate Cristian Andrei 723 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99