Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Feminin 11 ani 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mocanu Natalia Andreea CES F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:33:70
2 Rauca Rebeca STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:33:85
3 Rozorea Ana DIN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:34:91
4 Dragos Pinzaru Ioana TSI F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:09
5 Barbieru Anelis Antonia ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:18
6 Crainic Smaranda HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:33
7 Micu Irina ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:46
8 Vasilescu Timeea Andreea NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:97
9 Mircea Daria STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:98
10 Gaman Maya Andreea DIN F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:05
11 Beju Natalia STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:06
12 Comna Andreea Luiza ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:43
13 Petenghe Anastasia SVU F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:51
14 Cherim Izel ACT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:84
15 Ionascu Araxi ACT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:06
16 Mihalache Bianca Maria SWM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:51
17 Avram Alexandra MPL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:56
18 BUJOR NADIA ISABELLA STM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:61
18 Lupu Antonia STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:61
20 Melcescu Natalia ASC F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:65
20 Giura Iulia SMT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:65
22 Botila Rebeca STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:75
23 Andrei Bristena Maria REN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:78
24 Batel Essameldin Abouelela Mariam NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:80
25 Gavriloiu Antonia Andreea SWM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:89
26 Golescu Sara Maria SWM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:92
27 Rotaru Carla Maria SWM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:95
28 Ionescu Plesesti Ada Elena CES F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:03
29 Balint Antonia Maria SMA F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:04
30 Buleu Alexa Maria HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:05
31 Pop Tania Marina UCJ F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:17
32 Popa Gilda Maria STE F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:18
33 Enciu Ana Maria ACT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:27
34 Barabas Alexia Ioana H2O F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:38
35 Gabor Madalina-Diana STM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:42
36 Marinescu Sara Maria ACT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:52
37 Niculaie Irene Nicole ACT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:75
38 Muti Daria - Andreea NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:01
39 Giuglea Alesia Maria BCC F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:03
40 Neacsu-Cristea Gabriela LPT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:07
41 Kovacs Karla BAM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:12
42 Grosu Angelica Ingrid PET F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:13
43 Falca Sophia Maria CSN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:18
44 Ghica Alexandra SPL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:20
45 Lospa Natalia Maria ASP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:24
46 Prosaniche Alecsia Stefana ASC F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:33
47 Hudescu Raluca BCC F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:42
48 Mansour Sara BLU F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:43
49 Sut Sybelle BAM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:47
50 Solea Alecu Amalia Crina ACT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:54
51 Ene Julia Gabriela ASP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:55
52 Manta Letitia Alexandra SWM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:69
53 Chirca Antonia Raluca SMT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:77
54 Fechete Adelina Maria H2O F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:82
55 Grigore Erica Maria MGL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:83
56 Dobre Ella PET F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:85
57 Merlusca Maria SCB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:87
58 Hrincescu Isabella Antonia BAM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:95
59 Dubit Anastasia Stefania LPT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:96
59 Pop Alma SRT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:96
61 Popescu Natalia ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:00
62 Chereches Carina SHD F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:01
62 Stan Ema Andreea CPT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:01
64 Scepanschi Ioana Alessia SVU F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:04
65 Ileana-Pienariu Ilinca ALB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:28
66 Osman Delia ASP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:30
67 Serban Ioana Lucia CSN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:40
68 Mociran Mara BAM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:54
69 Radu Antonia Andreea Bianca USH F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:58
70 Breban Cezara Gabriela AIB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:62
71 Varga Anastasia TSI F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:63
72 Popa Cristiana NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:76
73 Ambrus Dalma HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:83
74 Olteanu Andrada Gabriela LPT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:90
75 Craciun Iulia NAV F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:91
76 Mihalceanu Irina BCC F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:94
77 Petean Patricia ACN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:96
78 Mestecaneanu Cezara Ioana LPT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:06
79 Dragoi Sophia Maria SVU F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:14
80 Podelean Teodora SHD F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:26
81 Lozici Anamaria SRT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:34
82 Olteanu Ioana ACT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:39
83 Jeciu Alessia-Maria ACT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:42
84 Dicher Iulia STG F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:57
85 Ceancu Jasmine Maria SWM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:67
86 Negoi Maia Ioana ASC F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:83
87 Caprau Delia SHD F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:92
88 Florea Maia Magdalena BAM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:98
89 Avadani Teodora HYP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:00
90 Lupse Karla-Luiza LBM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:03
91 Kovacs Petra Timea COR F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:06
92 Kutlu Reyhan MBR F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:15
93 Ionel Sara Natalia BAM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:17
94 Loga Antonia Florina SRT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:27
95 Pirvan Ana Maria HYP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:31
96 Doru Antonia Elena TSI F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:56
97 Baciu Cristina-Maria ALB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:73
98 Ciobanescu Catinca Maria LPT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:75
99 Peter Sofia Ingrid A4S F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:91
100 Potanga Bianca Maria BLU F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:07
101 Iosif Meda BAM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:13
102 Antonescu Eva BLU F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:15
103 Pajint Sara Nicole H2O F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:16
104 Sicu Margareta Sophia CSB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:29
105 Soanca Sara Cristina ACN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:35
106 Vinersar Bianca SSB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:47
107 Sargu Bianca Maria MTG F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:57
108 Palastea Antonia SSB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:59
109 Ambrozie Ecaterina USH F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:64
110 Movila Sofia SHD F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:74
111 Olteanu Ana Maria SWM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:91
112 Enache Amalia Ioana ALS F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:06
113 Trandafir Oana Maria SHD F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:42
114 Litera Elena MPL F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:50
115 Jalba Bianca Maria A4S F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:57
116 Blaga Siena Amadea H2O F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:58
117 Laszlo Dora Zsofia H2O F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:83
118 Mazilu Lara STM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:89
119 Kovacs Anna Fruzsina H2O F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:91
120 Nica Maria Andrada BLU F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:98
121 Apostol Daria Maria AGL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:05
122 Cretu Elisa Maria STE F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:14
123 FILIP Maria Sofia BAM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:26
124 Tamasesc Diana-Romina SHD F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:84
125 Nagy Bibor SHD F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:04
126 Sandor Izabela SHD F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:08
127 Sipos Ana BAM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:22
128 Dospinescu Tatiana Maria REN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:32
129 Popa Ioana SRT F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:38
130 Horvath Viktoria H2O F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:45
131 Pavel Mara Stefania ASP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:55
132 Brostiuc Sofia SCB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:22
133 Andras Alexandra Maria ALB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:54
134 Florescu Mihaela S4L F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:55
135 Scire Stefania CSB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:56
136 Sucan Sara Anais STM F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:68
137 Soglu Anastasia BLU F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:71
138 Szabo Kata STG F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:87
139 Macrea Alessia Selena LER F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:30
140 Nicolaescu Tatiana ASP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:45
141 Piloiu Anastasia SSB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:67
142 Antohi Irina BLU F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:71
143 Dascalu Antonia HYP F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:49:46
144 Bologna Matilde SPL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:49:65
145 Catinean Iarina Iulia SMA F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:49:98
146 Balazs Hanna H2O F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:50:05
147 Vojth Andreea STG F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:50:16
148 Dumitrescu Maria Bianca STE F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:50:18
149 Dogaru Carla Maria AGL F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:50:85
150 Voinea Ileana ALS F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:50:99
151 Capitanescu Carla Alexandra STE F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:51:82
152 Vecsei Antonia-Evelin ALB F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:52:75
153 Furculesteanu Alexandra Elena LER F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:52:98
154 Ionescu Daiana Nicola STE F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:54:29
155 Cosma Patricia Nicoleta SMA F 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:58:13