Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Feminin 11 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Micu Irina ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:37:70
2 Comna Andreea Luiza ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:19
3 Pop Tania Marina UCJ F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:29
4 Fekete Petra HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:37
5 Neacsu-Cristea Gabriela LPT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:41
6 Muti Daria - Andreea NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:52
7 Scepanschi Ioana Alessia SVU F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:54
8 Ambrus Dalma HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:72
9 Mocanu Natalia Andreea CES F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:73
10 Lupu Antonia STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:97
11 Rozorea Ana DIN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:99
12 Enciu Ana Maria ACT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:04
13 Barbieru Anelis Antonia ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:10
14 Gaman Maya Andreea DIN F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:17
15 Vasilescu Timeea Andreea NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:33
16 Mansour Sara BLU F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:54
17 Rauca Rebeca STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:60
18 Osman Delia ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:71
19 Niculaie Irene Nicole ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:16
20 Popa Cristiana NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:37
21 Mircea Daria STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:65
22 Melcescu Natalia ASC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:87
23 Cherim Izel ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:90
24 Serban Ioana Lucia CSN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:95
25 Avram Alexandra MPL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:22
26 Ciobanescu Catinca Maria LPT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:27
27 Crainic Smaranda HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:42
27 Ghica Alexandra SPL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:42
29 Grigore Erica Maria MGL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:44
29 Antonescu Eva BLU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:44
31 Trandafir Oana Maria SHD F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:71
32 Barabas Alexia Ioana H2O F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:79
33 Hudescu Raluca BCC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:96
34 Hrincescu Isabella Antonia BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:99
35 Lospa Natalia Maria ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:03
36 Olteanu Ioana ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:15
37 Gavriloiu Antonia Andreea SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:24
38 Manta Letitia Alexandra SWM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:27
39 Kutlu Reyhan MBR F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:29
40 Buleu Alexa Maria HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:31
41 Batel Essameldin Abouelela Mariam NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:36
42 Ionascu Araxi ACT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:39
43 Petenghe Anastasia SVU F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:41
44 Breban Cezara Gabriela AIB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:50
44 Chereches Carina SHD F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:50
46 Golescu Sara Maria SWM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:63
46 Andrei Bristena Maria REN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:63
48 Popa Gilda Maria STE F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:77
49 Doru Antonia Elena TSI F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:94
50 Giuglea Alesia Maria BCC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:12
51 Dragos Pinzaru Ioana TSI F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:15
52 Dubit Anastasia Stefania LPT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:17
53 Mociran Mara BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:24
54 Lupse Karla-Luiza LBM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:33
55 Mihalache Bianca Maria SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:42
56 Beju Natalia STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:53
56 Negoi Maia Ioana ASC F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:53
58 Gabor Madalina-Diana STM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:69
59 FILIP Maria Sofia BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:71
60 Ionel Sara Natalia BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:79
61 Jeciu Alessia-Maria ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:12
62 Mestecaneanu Cezara Ioana LPT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:14
63 Botila Rebeca STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:15
64 Sut Sybelle BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:25
65 Grosu Angelica Ingrid PET F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:26
66 BUJOR NADIA ISABELLA STM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:45
67 Prosaniche Alecsia Stefana ASC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:46
67 Loga Antonia Florina SRT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:46
69 Ene Julia Gabriela ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:48
70 Marinescu Sara Maria ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:50
70 Merlusca Maria SCB F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:50
72 Solea Alecu Amalia Crina ACT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:51
73 Falca Sophia Maria CSN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:57
74 Balint Antonia Maria SMA F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:60
75 Mihalceanu Irina BCC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:62
76 Dicher Iulia STG F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:91
77 Sandor Izabela SHD F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:95
78 Chirca Antonia Raluca SMT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:03
79 Kovacs Karla BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:11
80 Ceancu Jasmine Maria SWM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:12
81 Olteanu Andrada Gabriela LPT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:37
82 Blaga Siena Amadea H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:52
83 Sipos Ana BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:58
84 Petean Patricia ACN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:64
85 Iosif Meda BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:70
86 Dobre Ella PET F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:73
87 Horvath Viktoria H2O F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:17
87 Dragoi Sophia Maria SVU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:17
89 Sucan Sara Anais STM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:27
90 Jalba Bianca Maria A4S F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:29
91 Pop Alma SRT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:32
92 Varga Anastasia TSI F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:59
93 Caprau Delia SHD F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:63
94 Radu Antonia Andreea Bianca USH F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:68
95 Giura Iulia SMT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:69
96 Stan Ema Andreea CPT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:90
97 Ionescu Plesesti Ada Elena CES F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:93
98 Brotoiu Maria CCP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:99
98 Rotaru Carla Maria SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:99
100 Fechete Adelina Maria H2O F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:08
101 Soanca Sara Cristina ACN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:29
102 Florescu Mihaela S4L F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:38
103 Dascalu Antonia HYP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:71
104 Ileana-Pienariu Ilinca ALB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:77
105 Dumitrescu Maria Bianca STE F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:99
106 Apostol Daria Maria AGL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:02
107 Baciu Cristina-Maria ALB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:16
108 Avadani Teodora HYP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:32
109 Pirvan Ana Maria HYP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:33
110 Popa Ioana SRT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:54
111 Litera Elena MPL F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:56
112 Lozici Anamaria SRT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:68
113 Olteanu Ana Maria SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:74
114 Cretu Elisa Maria STE F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:79
115 Craciun Iulia NAV F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:88
116 Mazilu Lara STM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:92
116 Kovacs Petra Timea COR F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:92
118 Ambrozie Ecaterina USH F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:94
119 Macrea Alessia Selena LER F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:14
120 Laszlo Dora Zsofia H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:22
121 Potanga Bianca Maria BLU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:38
122 Dogaru Carla Maria AGL F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:49
123 Antohi Irina BLU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:62
124 Balazs Hanna H2O F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:64
125 Peter Sofia Ingrid A4S F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:02
126 Nica Maria Andrada BLU F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:17
127 Florea Maia Magdalena BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:19
128 Podelean Teodora SHD F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:25
129 Kovacs Anna Fruzsina H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:49
130 Popescu Natalia ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:81
131 Szabo Kata STG F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:85
132 Vinersar Bianca SSB F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:96
133 Pajint Sara Nicole H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:52
134 Sargu Bianca Maria MTG F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:60
135 Palastea Antonia SSB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:89
136 Ionescu Daiana Nicola STE F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:09
137 Nicolaescu Tatiana ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:65
138 Tamasesc Diana-Romina SHD F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:78
139 Brostiuc Sofia SCB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:95
140 Capitanescu Carla Alexandra STE F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:03
141 Nagy Bibor SHD F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:21
142 Pavel Mara Stefania ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:36
143 Scire Stefania CSB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:41
144 Dospinescu Tatiana Maria REN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:72
145 Catinean Iarina Iulia SMA F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:88
146 Movila Sofia SHD F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:23
147 Vojth Andreea STG F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:31
148 Furculesteanu Alexandra Elena LER F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:85
149 Vecsei Antonia-Evelin ALB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:18
150 Cosma Patricia Nicoleta SMA F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:74
151 Soglu Anastasia BLU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:83
152 Piloiu Anastasia SSB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 01:00:22
153 Bologna Matilde SPL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 01:02:49