Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 11 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:37:87
2 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:37:89
3 Melis Vlad-Andrei STM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:38:55
4 Iordache Robert Andrei USH M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:38:86
5 Keller Nicholas HYP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:17
6 Mihai David Gabriel CES M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:18
7 Tasyurek Levente Ugur COR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:23
8 Mathe Arnold ACN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:41
9 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:45
10 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:87
11 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:03
12 Toth Adrian SHD M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:62
13 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:80
14 Constantinica Denis Andre USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:01
15 Jucan Robert Andrei DEV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:10
16 Androne Filip Andrei NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:27
17 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:37
18 Andriu Filip SVU M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:49
19 Butufei Rares HYP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:54
20 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:57
21 Barna Lucas SHD M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:93
22 Falca Matheo Andrei CSN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:97
23 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:19
24 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:23
25 Badarau Robert ASP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:44
26 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:50
27 Boboc Albert Andrei BLU M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:51
28 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:58
29 Truta Adrian Sebastian ALB M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:67
30 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:68
31 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:69
32 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:76
33 Mihai Victor Andrei NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:78
34 Ivan George Andrei CPT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:93
35 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:20
36 Ionescu Petru BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:27
37 Circota Ioan Tudor USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:30
38 Georgescu Marian ALS M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:31
39 Goran Pavel Serban REN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:39
39 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:39
41 Vranceanu Albert BCC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:55
42 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:62
43 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:75
44 Ilie Vlad Gabriel SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:78
45 Coman David Florin HYP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:88
46 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:92
47 Anghel Darius SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:97
48 Geaman Daniel CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:28
49 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:33
50 Serban Luca Bogdan BSC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:41
51 Hammoud Rami SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:47
52 Gherghel Matei BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:80
53 Capisizu Matei NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:96
54 Cadar Darius AIB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:99
55 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:07
55 Florea Stefan ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:07
57 Aprodu Matei NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:38
58 Radu Sasha Casian DIN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:67
59 Nicula Darius ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:68
60 Tanase Razvan Costin NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:70
61 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:81
62 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:89
62 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:89
64 Chirila Tudor TSI M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:91
65 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:04
65 Popescu Dan Radu TSI M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:04
67 Melcescu Sebastian ASC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:37
68 Husarescu Albert Alexandru TSI M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:41
69 Kirei Barna COR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:54
70 Ivana Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:56
71 Vasile Eduard Alexandru NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:59
72 Bunaciu Razvan ALB M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:65
73 Pana Stefan Mihail SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:66
74 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:69
75 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:71
76 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:79
77 Puscasu Eric Cristian DCT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:87
78 Savescu Daryus Andrei USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:91
79 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:11
80 Stan Matei NAD M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:12
81 Sirbu Andrei CPT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:40
81 Cristescu Tudor Stefan CES M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:40
83 Ioja Horia ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:55
83 Peter Mark Attila H2O M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:55
85 Tita David Stefan SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:64
86 Peter Erik H2O M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:68
87 Sadeghi Arman STE M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:79
88 Cantemir Cosmin Alexandru TSI M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:81
89 Toma Mihai BCC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:87
90 Constantin Stefan MTG M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:89
91 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:90
92 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:13
93 Boghiu Robert ALS M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:17
94 Matei Patrick Mihai NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:26
95 Rusu Robert Cristian NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:28
96 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:40
97 Tolstobrach Tudor SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:44
98 Dodoc Yannis SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:53
99 Ghita Albert Mihail STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:63
100 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:66
101 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:79
101 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:79
103 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:96
104 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:05
105 Ionita Bogdan STE M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:06
106 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:20
107 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:28
108 Ionescu Radu NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:46
109 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:71
110 Pirvu Rares NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:93
111 Opris Andrei SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:98
112 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:99
113 Petcu Vlad STE M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:03
114 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:13
115 Moldovan Mark Cristian DIN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:24
116 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:42
117 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:48
118 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:64
118 Mahalu Matteo Constantin CPT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:64
120 Hotico Robert Ionut STM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:76
121 Baranga Theodor Alexandru LBR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:82
121 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:82
123 Tanase Andrei ACA M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:89
123 Mutu Matei SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:89
125 Dervisi Seren Tanner DCT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:92
126 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:95
127 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:96
128 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:26
129 Nan Roberto Giulio A4S M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:30
130 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:31
130 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:31
132 Constantinescu Robert ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:42
133 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:51
134 Balint Marco SRT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:60
135 Staicu David Constantin SRT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:84
136 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:94
137 Nagy Alex Andrei REN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:98
138 Jantic Radu Stefan CTR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:10
139 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:14
140 Ciurea Andrei Florin STE M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:47
141 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:55
142 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:63
143 Turus Matei-Florin ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:75
144 Popescu Rares ACA M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:86
145 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:87
146 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:93
147 Socolov Tudor Alexandru ASP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:95
148 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:96
149 Dumitrescu Razvan TSP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:02
150 Palamariuc Cristian A4S M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:26
151 Dutu Darius SPL M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:32
152 Dragulin Luca Mihai PET M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:34
153 Lihat Tamas STG M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:46
154 Batagui David Stefan ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:49
155 Racz Leo COR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:56
156 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:84
157 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:90
158 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:04
159 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:10
160 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:42
161 Kovacs David COR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:52
162 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:57
163 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:58
164 Petrisor Cristian BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:67
165 Oniga Alex Vlad BAM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:78
166 Dragoi David Mihai USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:19
167 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:49
168 Fekete Hunor STG M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:86
169 Suliman Sebastian Aris SSB M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:42
170 Dumitrescu Stefan TSP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:43
171 Precup Matei LBO M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:85
172 Tutu Tudor SPL M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:05
173 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:16
174 Mot Matei STE M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:35
175 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:36
176 Patrut Stefan DEV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:50
177 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:58
178 Marc Aris Alexandru SMA M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:58
179 Matei Vlad Alexandru STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:89
180 Cosma Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:95
181 Tichindelean Eduard A4S M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:25
182 Popovici Victor Maximilian BAM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:43
183 Bratulescu David CPT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:71
184 Grosu Angel Cristian PET M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:76
185 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:87
186 Butta Alexandru ACN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 01:01:05
187 Potcovaru Luca MTM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 01:03:50
188 Pintilie Lucas Ioan DEV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 01:03:62
189 Budulus Tudor Ioan REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 01:05:33