Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 10 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:87
2 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:03
3 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:80
4 Constantinica Denis Andre USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:01
5 Androne Filip Andrei NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:27
6 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:19
7 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:69
8 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:76
9 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:20
10 Ionescu Petru BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:27
11 Circota Ioan Tudor USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:30
12 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:39
13 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:75
14 Geaman Daniel CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:28
15 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:33
16 Gherghel Matei BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:80
17 Cadar Darius AIB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:99
18 Aprodu Matei NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:38
19 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:81
20 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:89
20 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:89
22 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:04
23 Ivana Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:56
24 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:69
25 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:71
26 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:79
27 Savescu Daryus Andrei USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:91
28 Stan Matei NAD M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:12
29 Peter Erik H2O M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:68
30 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:90
31 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:13
32 Matei Patrick Mihai NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:26
33 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:40
34 Ghita Albert Mihail STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:63
35 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:66
36 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:79
36 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:79
38 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:96
39 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:05
40 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:28
41 Ionescu Radu NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:46
42 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:71
43 Pirvu Rares NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:93
44 Opris Andrei SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:98
45 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:99
46 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:13
47 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:48
48 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:64
49 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:82
50 Mutu Matei SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:89
51 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:95
52 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:96
53 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:26
54 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:31
54 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:31
56 Constantinescu Robert ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:42
57 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:51
58 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:94
59 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:14
60 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:55
61 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:63
62 Turus Matei-Florin ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:75
63 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:87
64 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:93
65 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:96
66 Dragulin Luca Mihai PET M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:34
67 Lihat Tamas STG M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:46
68 Batagui David Stefan ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:49
69 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:84
70 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:90
71 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:04
72 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:10
73 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:42
74 Kovacs David COR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:52
75 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:57
76 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:58
77 Petrisor Cristian BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:67
78 Dragoi David Mihai USH M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:19
79 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:49
80 Fekete Hunor STG M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:86
81 Precup Matei LBO M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:85
82 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:16
83 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:36
84 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:58
85 Matei Vlad Alexandru STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:89
86 Cosma Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:58:95
87 Tichindelean Eduard A4S M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:25
88 Grosu Angel Cristian PET M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:76
89 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:87
90 Butta Alexandru ACN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 01:01:05
91 Budulus Tudor Ioan REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 01:05:33