Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 11 ani 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:31:38
2 Melis Vlad-Andrei STM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:34:46
3 Badarau Robert ASP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:34:81
4 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:34:86
5 Stan Matei NAD M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:34:90
6 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:18
7 Capisizu Matei NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:21
8 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:41
9 Jucan Robert Andrei DEV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:47
10 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:64
11 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:76
12 Nicula Darius ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:78
13 Circota Ioan Tudor USH M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:84
14 Andriu Filip SVU M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:86
15 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:88
16 Butufei Rares HYP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:01
17 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:07
18 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:23
19 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:29
20 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:32
21 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:44
22 Anghel Darius SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:45
23 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:46
24 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:47
25 Falca Matheo Andrei CSN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:56
26 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:73
26 Iordache Robert Andrei USH M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:73
28 Barna Lucas SHD M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:92
29 Georgescu Marian ALS M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:94
30 Mihai David Gabriel CES M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:00
31 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:01
32 Ivan George Andrei CPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:33
33 Ionescu Petru BAM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:40
33 Tanase Razvan Costin NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:40
35 Tita David Stefan SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:41
36 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:49
37 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:77
38 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:06
39 Florea Stefan ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:08
40 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:18
41 Cristescu Tudor Stefan CES M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:20
42 Cadar Darius AIB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:26
43 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:38
44 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:43
45 Coman David Florin HYP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:44
46 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:47
46 Popescu Dan Radu TSI M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:47
48 Tolstobrach Tudor SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:49
49 Vranceanu Albert BCC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:52
50 Ivana Andrei STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:60
51 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:63
52 Hammoud Rami SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:65
53 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:89
54 Androne Filip Andrei NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:02
55 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:05
56 Boboc Albert Andrei BLU M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:10
57 Toma Mihai BCC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:13
58 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:14
59 Sirbu Andrei CPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:27
60 Socolov Tudor Alexandru ASP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:32
61 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:44
62 Dodoc Yannis SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:58
63 Serban Luca Bogdan BSC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:61
64 Sadeghi Arman STE M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:63
65 Hotico Robert Ionut STM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:70
66 Mathe Arnold ACN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:71
67 Toth Adrian SHD M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:77
68 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:96
69 Vasile Eduard Alexandru NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:00
70 Bunaciu Razvan ALB M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:05
71 Truta Adrian Sebastian ALB M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:18
71 Husarescu Albert Alexandru TSI M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:18
71 Racz Leo COR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:18
74 Turus Matei-Florin ALB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:19
75 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:22
76 Oniga Alex Vlad BAM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:28
77 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:32
78 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:34
79 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:46
80 Mahalu Matteo Constantin CPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:47
81 Tasyurek Levente Ugur COR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:51
82 Chirila Tudor TSI M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:61
83 Rusu Robert Cristian NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:65
84 Keller Nicholas HYP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:75
85 Goran Pavel Serban REN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:78
86 Gherghel Matei BAM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:80
87 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:01
87 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:01
89 Ioja Horia ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:02
90 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:05
91 Constantinica Denis Andre USH M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:09
92 Peter Erik H2O M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:30
93 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:31
94 Tanase Andrei ACA M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:35
95 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:38
96 Mihai Victor Andrei NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:47
97 Moldovan Mark Cristian DIN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:48
98 Dumitrescu Razvan TSP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:49
99 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:50
100 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:53
101 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:56
102 Ilie Vlad Gabriel SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:57
103 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:58
104 Melcescu Sebastian ASC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:60
105 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:64
106 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:69
107 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:73
108 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:76
108 Geaman Daniel CSN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:76
110 Dragulin Luca Mihai PET M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:85
111 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:91
112 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:10
113 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:15
114 Peter Mark Attila H2O M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:16
115 Constantin Stefan MTG M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:18
116 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:26
117 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:27
118 Matei Patrick Mihai NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:30
119 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:39
120 Dumitrescu Stefan TSP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:42
121 Opris Andrei SSB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:44
122 Dervisi Seren Tanner DCT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:48
123 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:50
124 Suliman Sebastian Aris SSB M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:59
125 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:76
126 Cantemir Cosmin Alexandru TSI M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:84
127 Pirvu Rares NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:86
127 Radu Sasha Casian DIN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:86
129 Dragoi David Mihai USH M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:95
130 Miholca Paul Andrei BAM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:01
131 Ghita Albert Mihail STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:04
132 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:06
133 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:13
134 Kirei Barna COR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:21
135 Ionita Bogdan STE M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:29
135 Petcu Vlad STE M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:29
137 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:31
138 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:38
139 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:39
140 Puscasu Eric Cristian DCT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:42
141 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:56
142 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:59
143 Ionescu Radu NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:62
144 Pana Stefan Mihail SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:69
145 Savescu Daryus Andrei USH M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:73
146 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:79
147 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:85
148 Balint Marco SRT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:94
148 Batagui David Stefan ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:94
150 Constantinescu Robert ALB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:17
151 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:29
152 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:32
153 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:41
154 Jantic Radu Stefan CTR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:46
155 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:69
156 Dutu Darius SPL M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:74
157 Grosu Angel Cristian PET M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:80
158 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:91
159 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:92
160 Patrut Stefan DEV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:94
161 Popovici Victor Maximilian BAM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:96
162 Mutu Matei SSB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:10
163 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:12
164 Aprodu Matei NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:19
165 Popescu Rares ACA M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:40
166 Cojita Mihai CSR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:45
167 Fekete Hunor STG M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:82
168 Baranga Theodor Alexandru LBR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:85
169 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:08
170 Staicu David Constantin SRT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:33
171 Petrisor Cristian BAM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:53
172 Bratulescu David CPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:04
172 Nan Roberto Giulio A4S M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:04
174 Lihat Tamas STG M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:06
175 Kovacs David COR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:08
176 Boghiu Robert ALS M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:17
177 Ciurea Andrei Florin STE M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:20
178 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:39
179 Melniciuc Dan COR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:42
180 Tutu Tudor SPL M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:52
181 Cosma Andrei STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:96
182 Precup Matei LBO M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:06
183 Nagy Alex Andrei REN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:11
184 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:14
185 Palamariuc Cristian A4S M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:28
186 Butta Alexandru ACN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:52
187 Matei Vlad Alexandru STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:57
188 Mot Matei STE M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:77
189 Tichindelean Eduard A4S M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:49:74
190 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:51:01
191 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:51:18
192 Belin Radovan STM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:51:62
193 Budulus Tudor Ioan REN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:52:05
194 Marc Aris Alexandru SMA M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:54:22
195 Pintilie Lucas Ioan DEV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:55:01
196 Verdes Nijnic Alexandru REN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:55:71
197 Potcovaru Luca MTM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:57:03