Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 10 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:32:95
2 Circota Ioan Tudor USH M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:33:12
3 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:33:67
4 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:33:94
5 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:14
6 Stan Matei NAD M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:31
7 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:33
8 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:43
9 Androne Filip Andrei NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:61
10 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:79
11 Ionescu Petru BAM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:92
12 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:19
13 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:58
14 Ivana Andrei STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:17
15 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:19
16 Cadar Darius AIB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:20
17 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:56
18 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:60
19 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:73
20 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:59
21 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:62
22 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:63
23 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:85
24 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:95
25 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:02
25 Opris Andrei SSB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:02
27 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:25
28 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:28
29 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:29
30 Peter Erik H2O M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:46
31 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:66
32 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:96
33 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:10
34 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:18
35 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:27
36 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:35
37 Ionescu Radu NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:37
38 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:54
39 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:55
39 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:55
41 Constantinescu Robert ALB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:96
41 Aprodu Matei NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:96
43 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:08
44 Constantinica Denis Andre USH M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:22
45 Gherghel Matei BAM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:42
46 Turus Matei-Florin ALB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:56
47 Cojita Mihai CSR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:59
48 Matei Patrick Mihai NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:64
49 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:80
50 Ghita Albert Mihail STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:88
51 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:16
52 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:19
53 Geaman Daniel CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:30
54 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:37
55 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:38
56 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:59
57 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:86
58 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:97
59 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:02
60 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:04
61 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:33
62 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:54
63 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:68
64 Mutu Matei SSB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:95
65 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:07
66 Pirvu Rares NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:21
67 Dragulin Luca Mihai PET M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:26
68 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:69
69 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:92
70 Savescu Daryus Andrei USH M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:11
71 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:19
72 Matei Vlad Alexandru STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:39
73 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:93
74 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:45:37
75 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:31
76 Batagui David Stefan ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:38
77 Melniciuc Dan COR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:62
78 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:47:22
79 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:48:29
80 Lihat Tamas STG M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:48:44
81 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:45
82 Fekete Hunor STG M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:50:13
83 Dragoi David Mihai USH M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:50:15
83 Budulus Tudor Ioan REN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:50:15
85 Petrisor Cristian BAM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:50:55
86 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:50:85
87 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:51:17
88 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:51:32
89 Grosu Angel Cristian PET M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:52:32
90 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:53:45
91 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:53:86
92 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:53:97
93 Cosma Andrei STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:54:01
94 Tichindelean Eduard A4S M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:55:18
95 Precup Matei LBO M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:56:42