Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 11 ani 200 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:15:36
2 Badarau Robert ASP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:18:19
3 Jucan Robert Andrei DEV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:20:67
4 Melis Vlad-Andrei STM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:20:76
5 Tita David Stefan SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:23:43
6 Capisizu Matei NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:24:49
7 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:24:94
8 Stan Matei NAD M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:25:10
9 Anghel Darius SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:25:87
10 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:26:07
11 Coman David Florin HYP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:26:11
12 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:27:56
13 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:28:31
14 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:28:43
15 Andriu Filip SVU M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:28:60
16 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:28:97
17 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:29:07
18 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:29:60
19 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:30:15
20 Mathe Arnold ACN M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:30:47
21 Sirbu Andrei CPT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:30:48
22 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:30:59
23 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:30:99
24 Rusu Robert Cristian NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:07
25 Cristescu Tudor Stefan CES M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:14
26 Florea Stefan ACT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:23
27 Mihai David Gabriel CES M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:43
28 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:63
29 Tanase Razvan Costin NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:80
30 Preda Eduard Andrei SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:85
31 Mahalu Matteo Constantin CPT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:99
32 Barna Lucas SHD M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:32:39
33 Ivan George Andrei CPT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:32:47
34 Ciobanu Vlad TSP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:32:72
35 Paun Luca Andrei ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:32:94
36 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:33:24
37 Hammoud Rami SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:33:70
38 Georgescu Marian ALS M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:33:81
39 Macsim Robert Stefan TSI M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:33:94
40 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:33:98
41 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:06
42 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:21
43 Ionescu Petru BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:22
44 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:30
45 Mihai Victor Andrei NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:34
46 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:41
47 Vranceanu Albert BCC M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:73
48 Tanase Andrei ACA M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:78
49 Goran Pavel Serban REN M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:35:53
50 Falca Matheo Andrei CSN M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:35:63
51 Nicula Darius ACT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:35:79
52 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:52
53 Ioja Horia ACT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:63
53 Circota Ioan Tudor USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:63
55 Popescu Dan Radu TSI M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:67
56 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:80
57 Androne Filip Andrei NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:89
58 Cadar Darius AIB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:37:20
59 Tasyurek Levente Ugur COR M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:37:55
60 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:37:68
61 Butufei Rares HYP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:38:10
62 Vasile Eduard Alexandru NAV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:38:11
63 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:38:47
64 Barboi Darius Valentin ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:39:07
65 Popa Luca Ioan ASC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:39:32
66 Peter Mark Attila H2O M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:39:74
67 Toma Mihai BCC M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:39:99
68 Truta Adrian Sebastian ALB M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:40:07
69 Dodoc Yannis SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:40:15
70 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:40:62
71 Sadeghi Arman STE M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:40:79
72 Moldovan Mark Cristian DIN M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:41:04
73 Bunaciu Razvan ALB M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:41:16
74 Ignat Darius Stefan DEL M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:41:22
75 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:41:53
76 Iordache Robert Andrei USH M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:41:73
77 Toth Adrian SHD M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:03
78 Gherghel Matei BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:09
79 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:31
80 Husarescu Albert Alexandru TSI M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:37
81 Constantinica Denis Andre USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:39
82 Keller Nicholas HYP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:47
83 Ivana Andrei STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:43:11
84 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:43:47
85 Cojita Mihai CSR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:44:66
86 Puscasu Eric Cristian DCT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:45:26
87 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:45:48
88 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:45:62
89 Dumitrescu Razvan TSP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:45:69
90 Boboc Albert Andrei BLU M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:45:72
91 Neacsu David Mihai STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:46:97
92 Aprodu Matei NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:03
93 Olar Dragos Stefan CES M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:06
94 Turus Matei-Florin ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:15
95 Radu Sasha Casian DIN M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:28
96 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:48
97 Tolstobrach Tudor SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:02
98 Ghita Albert Mihail STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:45
99 Paltinisanu Luca HYP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:59
100 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:75
101 Petcu Vlad STE M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:82
102 Pana Stefan Mihail SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:89
103 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:22
104 Melcescu Sebastian ASC M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:29
105 Ilie Vlad Gabriel SWM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:33
106 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:59
107 Oniga Alex Vlad BAM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:63
108 Socolov Tudor Alexandru ASP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:65
109 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:10
110 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:32
111 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:36
112 Ionita Bogdan STE M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:37
113 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:87
114 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:51:88
115 Palade Denis Theodor REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:52:12
116 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:52:26
117 Peter Erik H2O M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:52:86
118 Bucur David Stefan CSR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:16
119 Dragulin Luca Mihai PET M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:36
120 Dervisi Seren Tanner DCT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:45
121 Kirei Barna COR M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:48
122 Radu Eric Mihai STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:54
123 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:17
124 Geaman Daniel CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:21
125 Niculescu David Ioan SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:29
126 Racz Leo COR M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:30
127 Ionescu Radu NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:77
128 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:88
129 Serban Luca Bogdan BSC M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:89
130 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:55:21
131 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:55:25
132 Savescu Daryus Andrei USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:55:72
133 Cantemir Cosmin Alexandru TSI M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:56:03
134 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:56:47
135 Pirvu Rares NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:56:84
136 Gugu Eduard Luca BLU M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:57:40
137 Popovici Victor Maximilian BAM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:57:65
138 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:57:71
139 Chirila Tudor TSI M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:57:82
140 Matei Patrick Mihai NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:59:26
141 Constantin Stefan MTG M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:59:75
142 Martin Stefan Gabriel STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:59:85
142 Dutu Darius SPL M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:59:85
144 Dumitrescu Stefan TSP M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 02:59:97
145 Opris Andrei SSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:00
146 Suliman Sebastian Aris SSB M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:04
147 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:07
148 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:42
149 Popescu Rares ACA M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:52
150 Fekete Hunor STG M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:76
151 Ciurea Andrei Florin STE M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:01:01
152 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:01:09
153 Huma Vlad Stefan HYP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:01:77
154 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:01:78
155 Palamariuc Cristian A4S M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:02:03
156 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:02:47
157 Batagui David Stefan ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:03:20
158 Nan Roberto Giulio A4S M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:02
159 Matei Vlad Alexandru STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:16
160 Stefan David Andrei ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:18
161 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:24
162 Nisipeanu Ioan SSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:89
163 Kovacs David COR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:93
164 Butta Alexandru ACN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:97
165 Tichindelean Eduard A4S M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:06:15
166 Nae Horia Iustin CTR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:06:40
167 Baranga Theodor Alexandru LBR M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:07:32
168 Scarlat Rami Stefan STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:02
169 Constantinescu Robert ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:21
170 Lihat Tamas STG M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:76
171 Dragoi David Mihai USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:87
172 Jantic Radu Stefan CTR M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:10:09
173 Mot Matei STE M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:10:40
174 Magheras Radu Stefan BLU M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:11:87
175 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:12:06
176 Grosu Angel Cristian PET M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:12:41
177 Balint Marco SRT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:13:13
178 Patrut Stefan DEV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:13:79
179 Tutu Tudor SPL M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:14:94
180 Mutu Matei SSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:18:78
181 Marc Aris Alexandru SMA M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:18:92
182 Pintilie Lucas Ioan DEV M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:20:91
183 Petrisor Cristian BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:21:94
184 Melniciuc Dan COR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:22:43
185 Staicu David Constantin SRT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:24:28
186 Boghiu Robert ALS M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:24:34
187 Nagy Alex Andrei REN M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:26:04
188 Bratulescu David CPT M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:27:18
189 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:27:79
190 Cosma Andrei STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:28:97
191 Budulus Tudor Ioan REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:29:40
192 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:29:51
193 Precup Matei LBO M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:30:51
194 Potcovaru Luca MTM M 11 200 m liber (Serii contracronometru) 03:31:35
195 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:36:44
196 Belin Radovan STM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:44:22
197 Verdes Nijnic Alexandru REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:57:70