Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 10 ani 200 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Stan Matei NAD M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:25:10
2 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:28:43
3 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:29:07
4 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:30:99
5 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:63
6 Preda Eduard Andrei SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:31:85
7 Ciobanu Vlad TSP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:32:72
8 Paun Luca Andrei ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:32:94
9 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:33:24
10 Macsim Robert Stefan TSI M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:33:94
11 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:06
12 Ionescu Petru BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:34:22
13 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:52
14 Circota Ioan Tudor USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:63
15 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:80
16 Androne Filip Andrei NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:36:89
17 Cadar Darius AIB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:37:20
18 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:37:68
19 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:38:47
20 Barboi Darius Valentin ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:39:07
21 Popa Luca Ioan ASC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:39:32
22 Ignat Darius Stefan DEL M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:41:22
23 Gherghel Matei BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:09
24 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:31
25 Constantinica Denis Andre USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:42:39
26 Ivana Andrei STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:43:11
27 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:43:47
28 Cojita Mihai CSR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:44:66
29 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:45:48
30 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:45:62
31 Neacsu David Mihai STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:46:97
32 Aprodu Matei NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:03
33 Olar Dragos Stefan CES M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:06
34 Turus Matei-Florin ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:15
35 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:47:48
36 Ghita Albert Mihail STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:45
37 Paltinisanu Luca HYP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:59
38 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:48:75
39 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:22
40 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:49:59
41 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:10
42 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:32
43 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:36
44 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:50:87
45 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:51:88
46 Palade Denis Theodor REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:52:12
47 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:52:26
48 Peter Erik H2O M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:52:86
49 Bucur David Stefan CSR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:16
50 Dragulin Luca Mihai PET M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:36
51 Radu Eric Mihai STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:53:54
52 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:17
53 Geaman Daniel CSN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:21
54 Niculescu David Ioan SWM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:29
55 Ionescu Radu NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:77
56 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:54:88
57 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:55:21
58 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:55:25
59 Savescu Daryus Andrei USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:55:72
60 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:56:47
61 Pirvu Rares NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:56:84
62 Gugu Eduard Luca BLU M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:57:40
63 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:57:71
64 Matei Patrick Mihai NAV M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:59:26
65 Martin Stefan Gabriel STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 02:59:85
66 Opris Andrei SSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:00
67 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:07
68 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:42
69 Fekete Hunor STG M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:00:76
70 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:01:09
71 Huma Vlad Stefan HYP M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:01:77
72 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:01:78
73 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:02:47
74 Batagui David Stefan ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:03:20
75 Matei Vlad Alexandru STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:16
76 Stefan David Andrei ALS M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:18
77 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:24
78 Nisipeanu Ioan SSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:89
79 Kovacs David COR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:93
80 Butta Alexandru ACN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:04:97
81 Tichindelean Eduard A4S M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:06:15
82 Nae Horia Iustin CTR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:06:40
83 Scarlat Rami Stefan STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:02
84 Constantinescu Robert ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:21
85 Lihat Tamas STG M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:76
86 Dragoi David Mihai USH M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:09:87
87 Magheras Radu Stefan BLU M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:11:87
88 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:12:06
89 Grosu Angel Cristian PET M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:12:41
90 Mutu Matei SSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:18:78
91 Petrisor Cristian BAM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:21:94
92 Melniciuc Dan COR M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:22:43
93 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:27:79
94 Cosma Andrei STE M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:28:97
95 Budulus Tudor Ioan REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:29:40
96 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:29:51
97 Precup Matei LBO M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:30:51
98 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:36:44
99 Belin Radovan STM M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:44:22
100 Verdes Nijnic Alexandru REN M 10 200 m liber (Serii contracronometru) 03:57:70