Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Feminin 11 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Crainic Smaranda HYP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:21
2 Rauca Rebeca STE F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:37
3 Barbieru Anelis Antonia ASP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:46
4 Fekete Petra HYP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:47
5 Micu Irina ASP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:48
6 Rozorea Ana DIN F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:68
7 Mocanu Natalia Andreea CES F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:77
8 Cherim Izel ACT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:79
9 Comna Andreea Luiza ASP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:80
10 Beju Natalia STE F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:95
11 Enciu Ana Maria ACT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:03
12 Dragos Pinzaru Ioana TSI F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:30
13 Mircea Daria STE F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:44
14 Gaman Maya Andreea DIN F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:45
15 Balint Antonia Maria SMA F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:51
16 Vasilescu Timeea Andreea NAV F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:66
17 Grigore Erica Maria MGL F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:78
18 Ionascu Araxi ACT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:82
19 Mociran Mara BAM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:90
20 Prosaniche Alecsia Stefana ASC F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:95
21 Golescu Sara Maria SWM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:23
22 Ionescu Plesesti Ada Elena CES F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:25
22 Neacsu-Cristea Gabriela LPT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:25
24 Barabas Alexia Ioana H2O F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:26
25 Petenghe Anastasia SVU F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:35
26 Muti Daria - Andreea NAV F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:41
27 Mihalache Bianca Maria SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:45
28 Giuglea Alesia Maria BCC F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:47
29 Hudescu Raluca BCC F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:64
30 Chirca Antonia Raluca SMT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:68
31 Avram Alexandra MPL F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:74
31 Buleu Alexa Maria HYP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:74
33 Ambrus Dalma HYP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:75
34 Falca Sophia Maria CSN F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:76
35 Pop Alma SRT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:77
35 Hrincescu Isabella Antonia BAM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:77
37 Manta Letitia Alexandra SWM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:84
38 Serban Ioana Lucia CSN F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:95
39 BUJOR NADIA ISABELLA STM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:00
40 Lospa Natalia Maria ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:01
41 Mansour Sara BLU F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:03
42 Andrei Bristena Maria REN F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:05
43 Stan Ema Andreea CPT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:08
44 Breban Cezara Gabriela AIB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:13
45 Scepanschi Ioana Alessia SVU F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:14
46 Melcescu Natalia ASC F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:22
47 Gavriloiu Antonia Andreea SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:25
48 Marinescu Sara Maria ACT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:30
48 Ghica Alexandra SPL F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:30
50 Popa Gilda Maria STE F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:31
51 Lupu Antonia STE F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:45
52 Loga Antonia Florina SRT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:48
52 Grosu Angelica Ingrid PET F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:48
54 Dubit Anastasia Stefania LPT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:49
54 Batel Essameldin Abouelela Mariam NAV F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:49
56 Niculaie Irene Nicole ACT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:53
57 Iosif Meda BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:72
58 Ceancu Jasmine Maria SWM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:75
59 Ciobanescu Catinca Maria LPT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:81
60 Mestecaneanu Cezara Ioana LPT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:88
61 Botila Rebeca STE F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:93
62 Pop Tania Marina UCJ F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:98
63 Merlusca Maria SCB F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:99
64 Ene Julia Gabriela ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:00
65 Rotaru Carla Maria SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:05
66 Solea Alecu Amalia Crina ACT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:07
67 Olteanu Ioana ACT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:15
68 Peter Sofia Ingrid A4S F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:16
69 Giura Iulia SMT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:20
70 Olteanu Ana Maria SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:21
71 Ionel Sara Natalia BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:23
72 Negoi Maia Ioana ASC F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:41
73 Mihalceanu Irina BCC F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:48
74 FILIP Maria Sofia BAM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:61
75 Avadani Teodora HYP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:71
76 Kovacs Petra Timea COR F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:85
77 Kovacs Karla BAM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:94
78 Chereches Carina SHD F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:96
79 Doru Antonia Elena TSI F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:00
80 Popa Cristiana NAV F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:04
81 Gabor Madalina-Diana STM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:15
82 Kutlu Reyhan MBR F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:18
83 Jeciu Alessia-Maria ACT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:35
84 Olteanu Andrada Gabriela LPT F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:36
85 Sut Sybelle BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:40
86 Laszlo Dora Zsofia H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:43
87 Osman Delia ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:48
88 Dobre Ella PET F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:50
89 Popescu Natalia ASP F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:51
90 Varga Anastasia TSI F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:57
91 Fechete Adelina Maria H2O F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:66
92 Petean Patricia ACN F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:87
93 Dragoi Sophia Maria SVU F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:98
94 Ileana-Pienariu Ilinca ALB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:07
95 Craciun Iulia NAV F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:09
96 Radu Antonia Andreea Bianca USH F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:15
97 Blaga Siena Amadea H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:17
98 Dicher Iulia STG F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:31
99 Podelean Teodora SHD F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:32
100 Jalba Bianca Maria A4S F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:49
101 Pirvan Ana Maria HYP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:50
102 Litera Elena MPL F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:54
103 Ambrozie Ecaterina USH F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:55
104 Apostol Daria Maria AGL F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:60
105 Vinersar Bianca SSB F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:74
106 Lupse Karla-Luiza LBM F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:77
107 Sargu Bianca Maria MTG F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:78
108 Sicu Margareta Sophia CSB F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:85
109 Potanga Bianca Maria BLU F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:20
110 Nicolaescu Tatiana ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:24
111 Dospinescu Tatiana Maria REN F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:26
111 Kovacs Anna Fruzsina H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:26
113 Florea Maia Magdalena BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:29
113 Piloiu Anastasia SSB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:29
115 Brotoiu Maria CCP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:33
116 Sipos Ana BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:37
117 Florescu Mihaela S4L F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:41
118 Antonescu Eva BLU F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:44
119 Macrea Alessia Selena LER F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:45
120 Movila Sofia SHD F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:85
120 Palastea Antonia SSB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:85
122 Nica Maria Andrada BLU F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:88
123 Enache Amalia Ioana ALS F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:89
124 Pajint Sara Nicole H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:13
125 Caprau Delia SHD F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:22
126 Lozici Anamaria SRT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:29
127 Soanca Sara Cristina ACN F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:36
128 Baciu Cristina-Maria ALB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:38
129 Horvath Viktoria H2O F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:67
130 Dumitrescu Maria Bianca STE F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:83
131 Andras Alexandra Maria ALB F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:85
132 Pavel Mara Stefania ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:14
133 Catinean Iarina Iulia SMA F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:15
134 Szabo Kata STG F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:19
135 Cretu Elisa Maria STE F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:45
136 Copil Anastasia Maria STG F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:53
137 Trandafir Oana Maria SHD F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:62
138 Dascalu Antonia HYP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:65
139 Mazilu Lara STM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:66
140 Dogaru Carla Maria AGL F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:98
141 Nagy Bibor SHD F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:06
142 Voinea Ileana ALS F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:13
143 Sandor Izabela SHD F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:29
144 Brostiuc Sofia SCB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:65
145 Bologna Matilde SPL F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:71
146 Ionescu Daiana Nicola STE F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:83
147 Balazs Hanna H2O F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:85
148 Popa Ioana SRT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:41:23
149 Cosma Patricia Nicoleta SMA F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:19
150 Furculesteanu Alexandra Elena LER F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:23
151 Vojth Andreea STG F 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:47
152 Soglu Anastasia BLU F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:98
153 Tamasesc Diana-Romina SHD F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:43:02
154 Sucan Sara Anais STM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:44:25
155 Capitanescu Carla Alexandra STE F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:44:78
156 Scire Stefania CSB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:45:14
157 Vecsei Antonia-Evelin ALB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:45:36
158 Antohi Irina BLU F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:46:09