Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 11 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:05
2 Melis Vlad-Andrei STM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:56
3 Tita David Stefan SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:04
4 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:11
5 Stan Matei NAD M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:17
6 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:18
7 Jucan Robert Andrei DEV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:19
8 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:31
9 Iordache Robert Andrei USH M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:45
10 Badarau Robert ASP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:52
11 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:71
12 Andriu Filip SVU M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:72
13 Barna Lucas SHD M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:78
14 Nicula Darius ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:82
15 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:84
16 Florea Stefan ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:88
17 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:90
18 Anghel Darius SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:00
19 Falca Matheo Andrei CSN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:03
20 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:19
21 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:21
22 Vranceanu Albert BCC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:23
23 Mathe Arnold ACN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:29
24 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:32
25 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:33
26 Capisizu Matei NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:34
27 Circota Ioan Tudor USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:38
28 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:52
29 Ivan George Andrei CPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:54
30 Ionescu Petru BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:56
30 Popescu Dan Radu TSI M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:56
32 Androne Filip Andrei NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:58
33 Mihai David Gabriel CES M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:60
34 Butufei Rares HYP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:64
35 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:66
36 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:70
37 Mahalu Matteo Constantin CPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:83
38 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:87
39 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:88
39 Sirbu Andrei CPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:88
41 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:90
42 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:92
43 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:01
44 Hammoud Rami SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:03
45 Tasyurek Levente Ugur COR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:04
46 Georgescu Marian ALS M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:05
47 Coman David Florin HYP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:07
48 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:11
49 Cristescu Tudor Stefan CES M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:16
50 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:34
51 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:47
52 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:49
53 Vasile Eduard Alexandru NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:52
54 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:53
55 Cadar Darius AIB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:60
56 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:61
57 Tanase Andrei ACA M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:76
58 Peter Mark Attila H2O M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:78
59 Serban Luca Bogdan BSC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:83
60 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:87
60 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:87
62 Goran Pavel Serban REN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:88
63 Toth Adrian SHD M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:98
64 Rusu Robert Cristian NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:08
65 Sadeghi Arman STE M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:11
66 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:15
67 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:17
68 Truta Adrian Sebastian ALB M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:20
69 Gherghel Matei BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:26
70 Toma Mihai BCC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:32
71 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:33
72 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:40
73 Mihai Victor Andrei NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:41
74 Ioja Horia ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:47
75 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:51
76 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:52
77 Tanase Razvan Costin NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:53
78 Bunaciu Razvan ALB M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:55
79 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:56
80 Moldovan Mark Cristian DIN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:58
81 Oniga Alex Vlad BAM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:69
81 Keller Nicholas HYP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:69
83 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:75
84 Socolov Tudor Alexandru ASP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:76
85 Husarescu Albert Alexandru TSI M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:78
86 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:91
87 Boboc Albert Andrei BLU M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:95
88 Tolstobrach Tudor SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:96
89 Turus Matei-Florin ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:00
90 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:03
90 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:03
92 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:08
93 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:09
94 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:12
95 Dumitrescu Razvan TSP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:13
96 Radu Sasha Casian DIN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:15
97 Ivana Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:22
98 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:23
99 Dodoc Yannis SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:24
100 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:29
101 Puscasu Eric Cristian DCT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:35
101 Dervisi Seren Tanner DCT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:35
103 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:45
104 Melcescu Sebastian ASC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:47
105 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:63
106 Kirei Barna COR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:65
107 Peter Erik H2O M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:70
108 Opris Andrei SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:71
109 Hotico Robert Ionut STM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:72
110 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:76
111 Pana Stefan Mihail SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:78
112 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:85
113 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:93
114 Cantemir Cosmin Alexandru TSI M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:97
115 Constantinica Denis Andre USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:03
116 Ghita Albert Mihail STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:09
116 Petcu Vlad STE M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:09
118 Savescu Daryus Andrei USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:10
119 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:27
120 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:29
120 Chirila Tudor TSI M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:29
122 Ionita Bogdan STE M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:37
123 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:45
124 Constantin Stefan MTG M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:51
124 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:51
126 Dumitrescu Stefan TSP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:53
127 Palamariuc Cristian A4S M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:55
128 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:56
129 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:60
130 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:65
131 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:79
132 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:93
133 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:98
134 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:00
135 Miholca Paul Andrei BAM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:08
136 Ilie Vlad Gabriel SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:11
137 Suliman Sebastian Aris SSB M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:17
138 Racz Leo COR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:20
139 Popovici Victor Maximilian BAM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:22
140 Aprodu Matei NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:23
141 Constantinescu Robert ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:24
142 Geaman Daniel CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:25
143 Pirvu Rares NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:29
144 Cojita Mihai CSR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:35
145 Batagui David Stefan ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:42
146 Dragulin Luca Mihai PET M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:45
147 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:51
148 Ionescu Radu NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:76
149 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:78
150 Patrut Stefan DEV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:93
151 Jantic Radu Stefan CTR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:02
152 Baranga Theodor Alexandru LBR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:03
153 Nan Roberto Giulio A4S M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:11
154 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:14
155 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:22
156 Popescu Rares ACA M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:23
157 Balint Marco SRT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:32
158 Ciurea Andrei Florin STE M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:33
159 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:34
160 Matei Patrick Mihai NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:37
161 Mutu Matei SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:40
162 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:43
163 Nagy Alex Andrei REN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:45
164 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:62
165 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:73
166 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:82
167 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:86
168 Boghiu Robert ALS M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:92
169 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:03
170 Kovacs David COR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:38
171 Tutu Tudor SPL M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:62
171 Lihat Tamas STG M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:62
173 Tichindelean Eduard A4S M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:63
174 Fekete Hunor STG M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:65
175 Mot Matei STE M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:71
176 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:76
177 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:84
178 Dragoi David Mihai USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:94
179 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:02
180 Matei Vlad Alexandru STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:03
181 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:28
182 Staicu David Constantin SRT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:29
183 Bratulescu David CPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:38
184 Melniciuc Dan COR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:52
185 Grosu Angel Cristian PET M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:54
186 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:97
187 Petrisor Cristian BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:10
188 Butta Alexandru ACN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:46
189 Potcovaru Luca MTM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:90
190 Marc Aris Alexandru SMA M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:41:02
191 Budulus Tudor Ioan REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:41:66
192 Belin Radovan STM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:02
193 Cosma Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:95
194 Pintilie Lucas Ioan DEV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:43:48
195 Verdes Nijnic Alexandru REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:45:00
196 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:46:04