Cont
SCEC 2023

Clasament Copii Masculin 10 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Stan Matei NAD M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:17
2 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:32
3 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:33
4 Circota Ioan Tudor USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:38
5 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:52
6 Ionescu Petru BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:56
7 Androne Filip Andrei NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:58
8 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:66
9 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:70
10 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:87
11 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:88
12 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:11
13 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:34
14 Tudoran Luca Alexandru ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:47
15 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:49
16 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:53
17 Cadar Darius AIB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:60
18 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:61
19 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:87
19 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:87
21 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:15
22 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:17
23 Gherghel Matei BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:26
24 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:51
25 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:52
26 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:56
27 TIRITEU R─éZVAN TUDOR STM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:75
28 Chitu Vlad Andrei CCP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:91
29 Turus Matei-Florin ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:00
30 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:03
30 Stirbu Marc Sebastian ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:03
32 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:08
33 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:09
34 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:12
35 Ivana Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:22
36 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:23
37 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:29
38 Purtan Dominic Lucas Floran S21 M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:45
39 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:63
40 Peter Erik H2O M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:70
41 Opris Andrei SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:71
42 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:76
43 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:85
44 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:93
45 Constantinica Denis Andre USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:03
46 Ghita Albert Mihail STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:09
47 Savescu Daryus Andrei USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:10
48 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:27
49 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:29
50 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:45
51 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:51
52 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:56
53 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:60
54 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:65
55 Lazarean Eduard Septimiu SMA M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:79
56 Mihai Mathias Andrei CPT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:93
57 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:98
58 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:00
59 Aprodu Matei NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:23
60 Constantinescu Robert ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:24
61 Geaman Daniel CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:25
62 Pirvu Rares NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:29
63 Cojita Mihai CSR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:35
64 Batagui David Stefan ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:42
65 Dragulin Luca Mihai PET M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:45
66 Ionescu Radu NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:76
67 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:78
68 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:14
69 Dinca Mateo Ionut MSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:22
70 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:34
71 Matei Patrick Mihai NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:37
72 Mutu Matei SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:40
73 Vasile Alexandru Claudiu STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:43
74 Ene Ciprian Alexandru STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:62
75 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:73
76 Ciobanu Petru Andrei CPT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:82
77 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:86
78 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:03
79 Kovacs David COR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:38
80 Lihat Tamas STG M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:62
81 Tichindelean Eduard A4S M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:63
82 Fekete Hunor STG M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:65
83 Muresan Maidanschi Cezar Mihai SMA M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:76
84 Bucatca Tudor-Nicolae ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:84
85 Dragoi David Mihai USH M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:94
86 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:02
87 Matei Vlad Alexandru STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:03
88 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:28
89 Melniciuc Dan COR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:52
90 Grosu Angel Cristian PET M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:54
91 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:97
92 Petrisor Cristian BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:10
93 Butta Alexandru ACN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:46
94 Budulus Tudor Ioan REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:41:66
95 Belin Radovan STM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:02
96 Cosma Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:95
97 Verdes Nijnic Alexandru REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:45:00
98 Bodae Matei-Nicolae ALB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:46:04