Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Feminin 12 ani 100 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Zaharia Alessia STE F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:10:95
2 Calugaru Daria STE F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:11:15
3 Olea Theodora STE F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:00
4 Matei Ana SWM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:22
5 Paraschiv Sara ACT F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:29
6 Ganea Iustina STE F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:28
7 Vancsa Fruzsina Ilka HYP F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:47
8 Ene Maria CES F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:70
9 Udroiu Maria Anastasia REN F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:93
10 Ciubotaru Adela Gabriela SCB F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:15:13
11 Popa Natalia ASP F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:15:81
12 Padurean Maria Georgia ACN F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:12
13 Vasian Antonia Madalina BSC F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:38
14 Dan Alexandra Daniela STM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:39
15 Constantin Alexandra Maria MPL F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:40
16 Zsebe Andrea Maria ALB F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:68
17 Delvecchio Bianca ACT F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:24
18 Tirila Ploscaru Larisa HYP F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:29
19 Grigore Bianca Andreea CES F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:36
20 Dobrescu Melania ACT F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:67
21 Vasilescu Catalina STE F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:01
22 Lupu Daria NAD F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:02
23 Cocu Daria BLU F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:11
24 Papp Iulia Alexandra STM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:13
25 Cobzaru Alessia Maria CSR F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:37
26 Nan Maria Alexandra NAV F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:60
27 Chertes Andreea Iris ALB F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:74
28 Savin Marta SGH F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:07
29 Dolocan Alessia STE F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:44
30 Chiran Alexia Maria LPT F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:77
31 Crangasu Dania PET F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:05
32 Nichita Ema Stefania TIM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:12
33 Constantin Bianca Maria ALS F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:18
34 Marasescu Melania Violete SWM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:53
35 Urse Maria-Ingrid CSP F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:97
36 Danila Daria Parascheva CSR F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:64
37 Radu Natalia CES F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:66
38 Brostiuc Andreea SCB F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:87
39 Vlaescu Ameli ACT F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:90
40 Matei Nicoleta CPT F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:07
41 Criveanu Ilinca ACT F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:08
42 Andreicut Alesia-Elena LBM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:82
43 Trif Daria BAM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:17
44 Ionescu Andreea Laura ALS F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:32
45 Szalo Tekla Nora H2O F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:61
46 Boda Laura Ioana TIM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:38
47 Boariu Alexandra HYP F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:89
48 Dragu Smaranda SWM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:00
49 Roman Rebeca STE F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:01
50 Pintilie Andreea Anca MGL F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:28
51 Rusandu Timea HYP F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:37
52 Borbely Kincso COR F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:55
53 Ciornei Teodora BLU F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:76
54 Ghiur Elena Daniela MGL F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:43
55 Petcu Ines SWM F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:93
56 Hlihor Ana Maria NAV F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:98
57 Micu Melissa DAC F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:32:50
58 Berindei Brandusa Iuliana CCP F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:33:58
59 Chiper Giulia Annalisa H2O F 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:33:69