Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Feminin 12 ani 100 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Cojocaru Iarina Ioana BAR F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:19:53
2 Zsebe Andrea Maria ALB F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:22:18
3 Olea Theodora STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:22:31
4 Roman Teodora Andreea MPL F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:22:50
5 Vancsa Fruzsina Ilka HYP F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:22:56
6 Matache Amalia STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:23:42
7 Tapirluie Diana TSP F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:25:47
8 Patrascan Adina Maria SWM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:25:59
8 Tirila Ploscaru Larisa HYP F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:25:59
10 Matei Ana SWM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:26:28
11 Vlaescu Ameli ACT F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:26:63
12 Udroiu Maria Anastasia REN F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:26:89
13 Vasilescu Catalina STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:27:03
14 Ganea Iustina STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:27:30
15 Pinzari Ariana ALS F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:27:39
16 Ene Maria CES F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:27:44
17 Crangasu Dania PET F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:28:00
18 Calvo Karen REN F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:28:52
19 Taralunga Raisa Elena CSN F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:28:83
20 Zaharia Alessia STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:28:84
21 Peruzzare Alexandra Maria ALS F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:29:34
22 Popa Medeea Stefania SCB F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:29:54
23 Calugaru Daria STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:31:02
24 Dolocan Alessia STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:31:14
25 Boda Laura Ioana TIM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:31:61
26 Ciubotaru Adela Gabriela SCB F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:31:98
27 Lupu Daria NAD F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:32:61
28 Stoenescu Andreea STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:32:82
29 Pavel Bianca Andreea AQU F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:33:07
30 Bonta Ayana Maria SWM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:33:13
31 Constantin Alexandra Maria MPL F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:33:55
32 Nichita Ema Stefania TIM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:33:88
33 Cimpan Denisa STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:34:56
34 Roman Rebeca STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:35:27
35 Alexandru Sonia ACN F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:35:46
36 Savin Marta SGH F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:35:61
37 Grigore Bianca Andreea CES F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:35:80
38 Szalo Tekla Nora H2O F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:35:84
39 Radu Natalia CES F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:37:43
40 David Denisa BAM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:37:78
41 Papp Iulia Alexandra STM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:38:08
42 Nan Maria Alexandra NAV F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:38:49
43 Borsan Hanna Bianka H2O F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:38:75
44 Brostiuc Andreea SCB F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:38:85
45 Matei Nicoleta CPT F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:39:59
46 Marasescu Melania Violete SWM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:39:70
47 Rusandu Timea HYP F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:40:18
48 Neacsu Alexia STE F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:40:24
49 Pintilie Andreea Anca MGL F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:40:52
50 Florea Bianca DAC F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:40:69
51 Hlihor Ana Maria NAV F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:40:90
52 Ciornei Teodora BLU F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:42:87
53 Boariu Alexandra HYP F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:43:10
54 Constantin Bianca Maria ALS F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:43:40
55 Ghiur Elena Daniela MGL F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:43:50
56 Petcu Ines SWM F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:44:22
57 Dobrescu Melania ACT F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:44:23
58 Chiper Giulia Annalisa H2O F 12 100 m bras (Serii contracronometru) 01:47:70