Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 200 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Zarojanu David Ionut NAD M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:00:80
2 M. Sediq Mateen NAV M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:02:00
3 Neacsu David Ioan MTG M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:03:07
4 Apostol Petru CES M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:04:02
5 Jeler Alexandru Ionut COB M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:04:60
6 Dinu Eric Tudor ASP M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:04:97
7 Stoica David Alexandru CES M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:05:19
8 Boldura Luca Tudor MTM M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:06:59
9 Avakian Karen ASP M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:07:37
10 Andrian Andrei Cozmin SSV M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:07:78
11 Iordache Tudor Andrei CES M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:07:92
12 Pricopoaia Rares Ioan NAD M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:45
13 Barbuta Claudiu Ilie CPT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:56
14 Oancea David Stefan NAV M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:57
14 Radu Andrei Ionut ASP M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:57
16 Raducanu Gabriel Codrut LPT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:60
17 Boboc David Andrei ALS M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:63
18 Ivanof Alexandru Bogdan CES M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:68
19 Oana Robert STM M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:69
20 State Matei Cristian STE M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:10:89
21 Trasca Vlad Andrei CPT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:11:82
22 Rus Sergiu Viorel ALB M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:12:41
23 Hagiu Matei Stefan REN M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:13:48
24 Zamfir Sararu Vlad DIN M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:13:71
25 Roman Stefan Cristian BAM M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:13:94
26 Lupu Octavian Andrei MPL M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:14:05
27 Laszlo Eduard SRT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:14:59
28 Smadu Florin David TSP M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:14:71
29 Duica Stefan Tudor DIN M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:15:66
30 Apachitei Octavian CSN M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:15:84
31 Stanciu Sabin PET M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:15:95
32 Musat Darius Andrei ASP M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:16:15
33 Ionita Mihnea George PCT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:16:30
34 Urzica Andrei Alexandru STE M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:16:42
35 Tanase Rares Ioan STE M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:16:45
36 Micu Tudor ASP M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:16:94
37 Maja Andrei ACN M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:17:11
37 Stroe David Alexandru SSB M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:17:11
39 Tanase Catalin Andrei BSC M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:17:17
40 Enache Andrei Stefan STE M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:17:86
41 Laiu Rares Andrei BLU M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:18:09
42 Adamescu David Andrei BCC M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:18:15
43 Manea Raul Andrei ACT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:18:54
44 Hitter Noebert Istvan LBM M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:20:10
45 Pavel Matei Luca DIN M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:20:67
46 Barbat Vlad Stefan BCC M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:20:90
47 Potanga Bogdan Florin BLU M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:21:28
48 Frant Ianis Vasile SRT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:21:54
49 Cichi Thomas Andrei SPL M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:22:70
50 Pop Claudiu Nicolae ALB M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:23:79
51 Farkas Daniel Mark VSK M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:24:32
52 Dacu Furdui Rares STM M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:24:67
53 Moldovan Raul Andrei ALB M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:24:82
54 Marasescu Denis Gabriel SWM M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:25:98
55 Badita Radu Nicolae DIN M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:26:64
56 Mihaila Nicolae Daniel CPT M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:26:73
57 Serban Razvan PET M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:27:07
58 Marinca David Oliver MTM M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:27:11
59 Moise Matei BSC M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:27:30
60 Oancea Cristian Ionut SHD M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:28:35
61 Alexandrescu Radu Cristia BSC M 14 200 m liber (Serii contracronometru) 02:28:36