Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 100 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Chirita Petru Alexandru REN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:01:25
2 Avakian Karen ASP M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:01:50
3 Pop Mihnea Andrei UCJ M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:01:90
4 Maricarie-Petrisor Alexandru DIN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:23
5 Stanciu Victor DIN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:30
5 Stoica David Alexandru CES M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:30
7 Raducanu Gabriel Codrut LPT M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:39
8 Rotaru Petru Adrian ALS M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:52
9 Oana Robert STM M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:80
10 Barbuta Claudiu Ilie CPT M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:04:05
11 Boldura Luca Tudor MTM M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:04:29
12 Dinu Eric Tudor ASP M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:04:42
13 Agapie David Valentin TSP M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:05:28
14 Stefan Mihai Catalin STE M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:05:96
15 Neacsu Matei Cristian STE M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:06:36
16 Tinis Rares Cristian BAM M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:06:51
17 Lupusoru Vlad Stefan DIN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:06:96
18 Gherghina Alexandru Costi TSP M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:07:01
19 Potanga Bogdan Florin BLU M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:07:03
20 Barbu Matei Alexandru BCC M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:07:21
21 Costis Alexandru Adrian SRT M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:07:67
22 Ionita Mihnea George PCT M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:07:81
23 Andrian Andrei Cozmin SSV M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:05
24 Apachitei Octavian CSN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:44
25 Musat Darius Andrei ASP M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:49
26 Lupu Octavian Andrei MPL M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:67
27 Smadu Florin David TSP M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:86
28 Maja Andrei ACN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:09:12
29 Manea Raul Andrei ACT M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:09:14
30 Nae Bogdan Gabriel PET M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:09:49
31 Marinca David Oliver MTM M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:10:60
32 Tanase Rares Ioan STE M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:10:87
33 Pop Claudiu Nicolae ALB M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:11:08
34 Alexandrescu Radu Cristia BSC M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:11:63
35 Zoie Luca REN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:11:93
36 Somcutean Darius Andrei BAM M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:12:78
37 Tirla Stefan Dumitru CPT M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:13:23
38 Artene Luca CSN M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:14:77
39 Marasescu Denis Gabriel SWM M 14 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:17:20