Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 200 m mixt

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Stanciu Victor DIN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:14:69
2 Chirita Petru Alexandru REN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:16:71
3 State Matei Cristian STE M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:17:08
4 Raducanu Gabriel Codrut LPT M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:18:38
5 Pop Mihnea Andrei UCJ M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:18:70
6 Ion Vlad Cosmin SWM M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:18:98
7 Avakian Karen ASP M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:20:90
8 Iordache Tudor Andrei CES M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:21:15
9 Oancea David Stefan NAV M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:21:73
9 Jeler Alexandru Ionut COB M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:21:73
11 Ivanof Alexandru Bogdan CES M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:23:18
12 M. Sediq Mateen NAV M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:25:26
13 Boldura Luca Tudor MTM M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:26:02
14 Dinu Eric Tudor ASP M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:26:08
15 Zamfir Sararu Vlad DIN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:26:46
16 Urzica Andrei Alexandru STE M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:26:79
17 Boboc David Andrei ALS M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:27:05
18 Andrian Andrei Cozmin SSV M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:27:29
19 Rotaru Petru Adrian ALS M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:27:68
20 Barbuta Claudiu Ilie CPT M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:27:71
21 Radu Andrei Ionut ASP M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:27:78
22 Oana Robert STM M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:28:00
23 Maricarie-Petrisor Alexandru DIN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:28:41
24 Micu Tudor ASP M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:28:75
25 Agapie David Valentin TSP M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:29:50
26 Ionita Mihnea George PCT M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:29:82
27 Lupu Octavian Andrei MPL M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:30:87
28 Pricopoaia Rares Ioan NAD M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:31:29
29 Neacsu Matei Cristian STE M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:31:31
30 Apachitei Octavian CSN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:31:36
31 Hagiu Matei Stefan REN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:32:05
32 Nae Bogdan Gabriel PET M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:32:33
33 Trasca Vlad Andrei CPT M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:32:65
34 Lupusoru Vlad Stefan DIN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:32:69
35 Smadu Florin David TSP M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:32:96
36 Laiu Rares Andrei BLU M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:33:10
37 Tanase Rares Ioan STE M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:33:16
38 Bartis Tudor Andrei COB M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:33:31
39 Duica Stefan Tudor DIN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:33:58
40 Manea Raul Andrei ACT M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:34:19
41 Musat Darius Andrei ASP M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:34:32
42 Tanase Catalin Andrei BSC M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:34:51
43 Stroe David Alexandru SSB M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:34:63
44 Adamescu David Andrei BCC M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:35:75
45 Enache Andrei Stefan STE M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:35:78
46 Dacu Furdui Rares STM M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:36:00
47 Badita Radu Nicolae DIN M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:36:43
48 Marinca David Oliver MTM M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:37:24
49 Potanga Bogdan Florin BLU M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:37:75
50 Stanciu Sabin PET M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:38:04
51 Pop Claudiu Nicolae ALB M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:39:05
52 Somcutean Darius Andrei BAM M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:39:67
53 Moise Matei BSC M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:41:45
54 Tirla Stefan Dumitru CPT M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:41:85
55 Marasescu Denis Gabriel SWM M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:42:84
56 Moldovan Raul Andrei ALB M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:44:01
57 Serban Razvan PET M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:46:96
58 Mihaila Nicolae Daniel CPT M 14 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:49:62