Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Neacsu David Ioan MTG M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:25:52
2 Zarojanu David Ionut NAD M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:25:69
3 Pop Mihnea Andrei UCJ M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:11
4 Stanciu Victor DIN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:15
5 Jeler Alexandru Ionut COB M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:26
6 Stoica David Alexandru CES M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:29
7 Ion Vlad Cosmin SWM M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:36
8 Iordache Tudor Andrei CES M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:49
9 Roman Stefan Cristian BAM M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:51
9 Laszlo Eduard SRT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:51
11 Apachitei Octavian CSN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:54
12 Raducanu Gabriel Codrut LPT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:55
13 Rotaru Petru Adrian ALS M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:58
14 Lupusoru Vlad Stefan DIN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:66
15 Barbu Matei Alexandru BCC M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:68
16 Barbuta Claudiu Ilie CPT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:73
17 Ivanof Alexandru Bogdan CES M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:78
18 Boldura Luca Tudor MTM M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:81
19 Dinu Eric Tudor ASP M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:85
20 M. Sediq Mateen NAV M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:03
21 Smadu Florin David TSP M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:22
22 Apostol Petru CES M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:23
23 Andrian Andrei Cozmin SSV M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:25
24 Chirita Petru Alexandru REN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:26
25 Boboc David Andrei ALS M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:30
26 Ionita Mihnea George PCT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:35
27 Duica Stefan Tudor DIN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:42
28 Oancea David Stefan NAV M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:64
29 Tanase Catalin Andrei BSC M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:76
30 Pricopoaia Rares Ioan NAD M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:84
31 Tinis Rares Cristian BAM M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:88
31 Costis Alexandru Adrian SRT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:88
31 Musat Darius Andrei ASP M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:88
34 Radu Andrei Ionut ASP M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:89
35 Takacs Milan Ruben COR M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:91
36 Stanciu Sabin PET M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:01
37 Neacsu Matei Cristian STE M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:05
38 Oana Robert STM M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:13
38 Barbat Vlad Stefan BCC M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:13
40 Trasca Vlad Andrei CPT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:14
41 Frant Ianis Vasile SRT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:26
42 Rus Sergiu Viorel ALB M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:29
43 Laiu Rares Andrei BLU M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:36
44 Pavel Matei Luca DIN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:40
45 Zamfir Sararu Vlad DIN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:43
46 Micu Tudor ASP M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:44
47 Potanga Bogdan Florin BLU M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:57
48 Gherghina Alexandru Costi TSP M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:60
49 Stefan Mihai Catalin STE M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:64
49 Enache Andrei Stefan STE M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:64
51 Cichi Thomas Andrei SPL M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:66
52 Tanase Rares Ioan STE M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:68
53 Adamescu David Andrei BCC M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:74
54 Hagiu Matei Stefan REN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:78
55 Maja Andrei ACN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:92
56 Manea Raul Andrei ACT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:99
57 Alexandrescu Radu Cristia BSC M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:23
58 Tirla Stefan Dumitru CPT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:40
59 Zoie Luca REN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:53
60 Artene Luca CSN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:63
61 Moise Matei BSC M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:68
62 Serban Razvan PET M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:84
62 Pop Claudiu Nicolae ALB M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:84
64 Farina Alfonzetti Victor PCT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:23
65 Mihaila Nicolae Daniel CPT M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:49
66 Badita Radu Nicolae DIN M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:74
67 Marasescu Denis Gabriel SWM M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:79
68 Oancea Cristian Ionut SHD M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:86
69 Moldovan Raul Andrei ALB M 14 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:47