Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 200 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Stanciu Victor DIN M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:11:20
2 Ion Vlad Cosmin SWM M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:13:82
3 Iordache Tudor Andrei CES M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:14:45
4 Pop Mihnea Andrei UCJ M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:15:07
5 Chirita Petru Alexandru REN M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:16:18
6 Stoica David Alexandru CES M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:17:62
7 State Matei Cristian STE M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:19:63
8 Rus Sergiu Viorel ALB M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:22:50
9 Takacs Milan Ruben COR M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:23:58
10 Neacsu Matei Cristian STE M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:24:41
11 Lupusoru Vlad Stefan DIN M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:24:91
12 Laszlo Eduard SRT M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:26:98
13 Ionita Mihnea George PCT M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:27:26
14 Bartis Tudor Andrei COB M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:27:57
15 Tanase Catalin Andrei BSC M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:29:86
16 Radu Andrei Ionut ASP M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:30:52
17 Cichi Thomas Andrei SPL M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:30:81
18 Stanciu Sabin PET M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:31:45
19 Farkas Daniel Mark VSK M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:32:66
20 Pavel Matei Luca DIN M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:32:89
21 Hagiu Matei Stefan REN M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:34:34
22 Apachitei Octavian CSN M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:36:23
23 Costis Alexandru Adrian SRT M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:36:60
24 Gherghina Alexandru Costi TSP M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:37:95
25 Dacu Furdui Rares STM M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:38:09
26 Oancea Cristian Ionut SHD M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:39:07
27 Barbat Vlad Stefan BCC M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:40:07
28 Marinca David Oliver MTM M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:42:95
29 Tanase Rares Ioan STE M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:43:04
30 Frant Ianis Vasile SRT M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:44:29
31 Marasescu Denis Gabriel SWM M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:46:38
32 Artene Luca CSN M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:47:34
33 Mihaila Nicolae Daniel CPT M 14 200 m spate (Serii contracronometru) 02:48:11