Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Zarojanu David Ionut NAD M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:55:51
2 Neacsu David Ioan MTG M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:56:10
3 Jeler Alexandru Ionut COB M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:56:58
4 Stoica David Alexandru CES M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:56:67
5 Ion Vlad Cosmin SWM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:56:68
6 Stanciu Victor DIN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:56:72
7 Iordache Tudor Andrei CES M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:56:99
8 M. Sediq Mateen NAV M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:47
9 Raducanu Gabriel Codrut LPT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:62
10 Boldura Luca Tudor MTM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:78
11 Avakian Karen ASP M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:89
12 Dinu Eric Tudor ASP M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:91
13 Apostol Petru CES M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:05
14 Andrian Andrei Cozmin SSV M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:07
15 Laszlo Eduard SRT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:11
16 Barbuta Claudiu Ilie CPT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:30
17 Pop Mihnea Andrei UCJ M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:56
18 Maricarie-Petrisor Alexandru DIN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:90
19 Oana Robert STM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:41
20 Lupusoru Vlad Stefan DIN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:58
21 Ivanof Alexandru Bogdan CES M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:75
22 Apachitei Octavian CSN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:84
23 Smadu Florin David TSP M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:90
24 Roman Stefan Cristian BAM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:95
25 Radu Andrei Ionut ASP M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:14
26 Boboc David Andrei ALS M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:25
27 Ionita Mihnea George PCT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:33
28 Pricopoaia Rares Ioan NAD M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:36
29 Barbu Matei Alexandru BCC M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:45
30 Takacs Milan Ruben COR M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:46
31 Rus Sergiu Viorel ALB M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:60
32 Neacsu Matei Cristian STE M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:76
33 Tanase Catalin Andrei BSC M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:85
34 Tinis Rares Cristian BAM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:06
35 Micu Tudor ASP M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:36
36 Lupu Octavian Andrei MPL M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:56
37 Farkas Daniel Mark VSK M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:60
38 Maja Andrei ACN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:83
39 Laiu Rares Andrei BLU M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:97
40 Duica Stefan Tudor DIN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:00
41 Hagiu Matei Stefan REN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:06
42 Stanciu Sabin PET M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:22
43 Tirla Stefan Dumitru CPT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:25
44 Potanga Bogdan Florin BLU M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:36
45 Musat Darius Andrei ASP M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:54
46 Stefan Mihai Catalin STE M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:64
47 Manea Raul Andrei ACT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:71
48 Tanase Rares Ioan STE M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:85
49 Barbat Vlad Stefan BCC M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:95
50 Frant Ianis Vasile SRT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:03
51 Enache Andrei Stefan STE M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:58
52 Zoie Luca REN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:63
53 Gherghina Alexandru Costi TSP M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:31
54 Pavel Matei Luca DIN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:52
55 Farina Alfonzetti Victor PCT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:88
56 Pop Claudiu Nicolae ALB M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:90
57 Somcutean Darius Andrei BAM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:16
58 Serban Razvan PET M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:60
59 Cichi Thomas Andrei SPL M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:77
60 Mihaila Nicolae Daniel CPT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:26
61 Artene Luca CSN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:52
62 Marasescu Denis Gabriel SWM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:02
63 Alexandrescu Radu Cristia BSC M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:13
64 Moldovan Raul Andrei ALB M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:85
65 Oancea Cristian Ionut SHD M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:28