Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 400 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 M. Sediq Mateen NAV M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:16:14
2 Zarojanu David Ionut NAD M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:16:41
3 Apostol Petru CES M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:19:41
4 Neacsu David Ioan MTG M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:25:01
5 Jeler Alexandru Ionut COB M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:29:01
6 Dinu Eric Tudor ASP M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:29:42
7 Boldura Luca Tudor MTM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:29:54
8 Oana Robert STM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:29:98
9 Andrian Andrei Cozmin SSV M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:30:29
10 Maricarie-Petrisor Alexandru DIN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:30:84
11 Oancea David Stefan NAV M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:31:54
12 State Matei Cristian STE M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:32:03
13 Avakian Karen ASP M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:33:23
14 Radu Andrei Ionut ASP M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:34:41
15 Ivanof Alexandru Bogdan CES M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:34:93
16 Barbuta Claudiu Ilie CPT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:37:61
17 Zamfir Sararu Vlad DIN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:39:50
18 Trasca Vlad Andrei CPT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:40:07
19 Boboc David Andrei ALS M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:40:20
20 Hagiu Matei Stefan REN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:41:70
21 Duica Stefan Tudor DIN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:42:41
22 Lupu Octavian Andrei MPL M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:42:93
23 Lupusoru Vlad Stefan DIN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:44:62
24 Agapie David Valentin TSP M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:44:98
25 Tirla Stefan Dumitru CPT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:47:32
26 Stanciu Sabin PET M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:47:47
27 Manea Raul Andrei ACT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:49:07
28 Musat Darius Andrei ASP M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:49:27
29 Stroe David Alexandru SSB M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:49:47
30 Maja Andrei ACN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:50:44
31 Smadu Florin David TSP M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:50:57
32 Raducanu Gabriel Codrut LPT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:50:68
33 Stefan Mihai Catalin STE M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:50:80
34 Urzica Andrei Alexandru STE M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:51:19
35 Laiu Rares Andrei BLU M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:51:57
36 Enache Andrei Stefan STE M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:52:61
37 Apachitei Octavian CSN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:53:08
38 Nae Bogdan Gabriel PET M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:53:39
39 Zoie Luca REN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:53:58
40 Potanga Bogdan Florin BLU M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:59:33
41 Somcutean Darius Andrei BAM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:01:07
42 Farina Alfonzetti Victor PCT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:01:80
43 Marasescu Denis Gabriel SWM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:02:58
44 Serban Razvan PET M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:05:68
45 Mihaila Nicolae Daniel CPT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:09:36