Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 13 ani 100 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Borcea Robert Nicolae CSN M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:00:19
2 Blejan Ianis Andrei NAV M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:37
3 Bacalu Eduard Stefan STE M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:03:00
4 Mija Radu Stefan STE M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:05:60
5 Rosu Rares Matei STE M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:05:65
6 Feiffer Hunor STG M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:06:55
7 Scarlat Albert Florian ASP M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:06:57
8 Blaga Mihnea ACN M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:07:21
9 Craciun Andrei LER M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:48
10 Iorga Damian SGL M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:53
11 Samson Albert Stefan STE M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:08:80
12 Ana Victor SPL M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:09:52
13 Ghiran Abel ACN M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:10:23
14 Banu Robert Constantin CSN M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:10:45
15 Balaban Gabriel LER M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:10:61
16 Kuti Gaspar H2O M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:10:81
17 Constantin Cristian STE M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:11:15
18 Balaci Bogdan REN M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:11:56
19 Plesu Razvan MBR M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:12:04
20 Moise Alexandru CSN M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:12:95
21 Niculae Alexandru Cristia CPT M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:14:01
22 Bumbac Eduard Gabriel AVD M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:14:04
23 Vatavu Luca Mihai TRG M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:15:22
24 Nae Patrick Teodor DIN M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:16:09
25 Birsan Albert PCT M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:16:42
26 Abboud Youssef BSC M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:16:77
27 Diaconescu Vlad SVU M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:16:91
28 Vasile Antonio STE M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:16:96
29 Moldovan Vlad ALB M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:17:19
30 Bujoreanu Razvan Gabriel ACT M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:18:30
31 Udeanu Dimitrie LLP M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:18:34
32 Tasyurek Denis Erdal COR M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:18:82
33 Popescu David Ioan SVU M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:18:98
34 Marin Gelu Andrei ALS M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:19:38
35 Mesaros Alexandru Daniel MTM M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:19:50
36 Pruna Razvan Andrei CSR M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:20:52
37 Paraschiv Alexandru SHD M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:22:22
38 Harabagiu Dragos BAM M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:22:67
39 Popeanga Sasa ALS M 13 100 m fluture (Serii contracronometru) 01:22:86