Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 13 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Blejan Ianis Andrei NAV M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:25:95
2 Mija Radu Stefan STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:25:99
3 Ion Flavius Ionut STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:02
4 Bacalu Eduard Stefan STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:34
5 Silivestru Matei Gabriel PCT M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:83
6 Borcea Robert Nicolae CSN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:84
7 Rosu Rares Matei STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:16
8 Scarlat Albert Florian ASP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:30
9 Ghiran Abel ACN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:98
10 Balaban Gabriel LER M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:05
11 Fekete Magor HYP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:13
12 Blaga Mihnea ACN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:39
13 Iorga Damian SGL M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:61
14 Ghenu Andrei Eduard NAV M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:68
15 Ciocan Darius Andrei COB M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:81
16 Balaci Bogdan REN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:96
17 Ana Victor SPL M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:13
17 Dreghiciu Stefan SHD M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:13
19 Moise Alexandru CSN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:20
20 Giura Mihnea Daniel ASP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:30
21 Ciobanu Gabriel ALS M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:35
22 Constantin Cristian STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:37
23 Plesu Razvan MBR M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:39
24 Craciun Andrei LER M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:42
25 Samson Albert Stefan STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:45
26 Ilie Remus Andrei TSP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:47
27 Udeanu Dimitrie LLP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:53
28 Feiffer Hunor STG M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:58
29 Bildea Stefan Claudiu ASP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:63
30 Banu Robert Constantin CSN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:65
31 Tasyurek Denis Erdal COR M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:68
32 Atudorei Adrian Marian SVU M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:80
33 Pruna Razvan Andrei CSR M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:91
34 Ciocanaru Antonio Alexand ALS M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:92
35 Rusu Razvan Stefan CSN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:02
36 Barbieru Erik Nicolas ASP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:03
37 Voinea Darius Andrei BSC M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:11
38 Vochin Andrei DIN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:12
39 Ionita Rares Andrei SGL M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:21
40 Nae Patrick Teodor DIN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:22
40 Marcu David Andrei ACT M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:22
42 Vasile Antonio STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:37
43 Kuti Gaspar H2O M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:44
44 Constantin Luca Marius STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:60
44 Cristescu Stefan CES M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:60
46 Uceanu Ilie Daniel SS7 M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:63
47 Bumbac Eduard Gabriel AVD M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:75
48 Niculae Alexandru Cristia CPT M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:76
49 Vatavu Luca Mihai TRG M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:78
50 Popescu David Ioan SVU M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:91
51 Stan Andrei CES M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:03
52 Ciuvica Mario NAV M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:14
53 Strimbu Cristian ACT M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:25
54 Abboud Youssef BSC M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:29
55 Birsan Albert PCT M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:36
56 Bujoreanu Razvan Gabriel ACT M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:38
57 Vasile Stoica Eric Gabriel DAC M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:65
58 Marin Gelu Andrei ALS M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:72
59 Hudac Lucas Gabriel MAR M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:75
60 Alexandrescu R. Stefan SPL M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:84
60 Popeanga Sasa ALS M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:84
62 Moldovan Vlad ALB M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:86
63 Baciu Ovidiu ALB M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:88
64 Mihai Andrei Razvan CSP M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:90
65 Harabagiu Dragos BAM M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:38
66 Mesaros Alexandru Daniel MTM M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:80
67 Paraschiv Alexandru SHD M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:81
68 Gheorghita Andrei Virgil STE M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:85
69 Mercan Andrei Stefan ALS M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:93
70 Surdulescu Andrei Calin MAR M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:32
71 Diaconescu Vlad SVU M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:33
72 Stinga Vlad ACN M 13 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:97