Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 13 ani 200 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Borcea Robert Nicolae CSN M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:17:05
2 Mija Radu Stefan STE M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:19:13
3 Rosu Rares Matei STE M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:20:64
4 Bacalu Eduard Stefan STE M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:21:94
5 Silivestru Matei Gabriel PCT M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:27:15
6 Ciobanu Gabriel ALS M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:29:49
7 Balaban Gabriel LER M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:30:53
8 Scarlat Albert Florian ASP M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:30:61
9 Ciocan Darius Andrei COB M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:31:34
10 Kuti Gaspar H2O M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:33:74
11 Fekete Magor HYP M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:33:81
12 Pruna Razvan Andrei CSR M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:35:19
13 Constantin Cristian STE M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:35:21
14 Ciocanaru Antonio Alexand ALS M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:35:62
15 Sabau Dominic MTM M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:36:99
16 Samson Albert Stefan STE M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:38:20
17 Moldovan Vlad ALB M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:38:52
18 Bumbac Eduard Gabriel AVD M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:38:53
19 Dreghiciu Stefan SHD M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:39:34
20 Moise Alexandru CSN M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:41:33
21 Banu Robert Constantin CSN M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:41:38
22 Popescu David Ioan SVU M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:42:12
23 Strimbu Cristian ACT M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:42:64
24 Craciun Andrei LER M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:42:71
25 Constantin Luca Marius STE M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:43:52
26 Vasile Stoica Eric Gabriel DAC M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:43:81
27 Ionita Rares Andrei SGL M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:44:04
28 Vochin Andrei DIN M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:46:12
29 Alexandrescu R. Stefan SPL M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:46:97
30 Barbieru Erik Nicolas ASP M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:47:65
31 Ilie Remus Andrei TSP M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:48:44
32 Niculae Alexandru Cristia CPT M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:48:47
33 Cristescu Stefan CES M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:48:77
34 Mihai Andrei Razvan CSP M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:50:90
35 Paraschiv Alexandru SHD M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:52:37
36 Mercan Andrei Stefan ALS M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:52:73
37 Stan Andrei CES M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:56:23
38 Giura Mihnea Daniel ASP M 13 200 m spate (Serii contracronometru) 02:56:53