Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 13 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Blejan Ianis Andrei NAV M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:56:75
2 Mija Radu Stefan STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:11
3 Silivestru Matei Gabriel PCT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:23
4 Ion Flavius Ionut STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:26
5 Bacalu Eduard Stefan STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:50
6 Rosu Rares Matei STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:82
7 Ghiran Abel ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:09
8 Scarlat Albert Florian ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:57
9 Balaban Gabriel LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:02
10 Fekete Magor HYP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:30
11 Giura Mihnea Daniel ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:87
12 Ana Victor SPL M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:94
13 Blaga Mihnea ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:02
14 Feiffer Hunor STG M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:50
15 Iorga Damian SGL M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:87
16 Samson Albert Stefan STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:14
17 Craciun Andrei LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:17
18 Ciocan Darius Andrei COB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:25
19 Constantin Cristian STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:67
20 Banu Robert Constantin CSN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:87
21 Voinea Darius Andrei BSC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:03
22 Udeanu Dimitrie LLP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:08
23 Ciocanaru Antonio Alexand ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:34
24 Ilie Remus Andrei TSP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:44
25 Sabau Dominic MTM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:63
26 Bildea Stefan Claudiu ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:83
27 Dreghiciu Stefan SHD M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:89
28 Vochin Andrei DIN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:03
29 Moise Alexandru CSN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:24
30 Rusu Razvan Stefan CSN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:41
31 Barbieru Erik Nicolas ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:53
32 Uceanu Ilie Daniel SS7 M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:72
33 Bumbac Eduard Gabriel AVD M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:03
34 Constantin Luca Marius STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:22
35 Popescu David Ioan SVU M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:29
36 Vatavu Luca Mihai TRG M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:31
37 Ionita Rares Andrei SGL M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:57
38 Birsan Albert PCT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:73
39 Niculae Alexandru Cristia CPT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:09
39 Vasile Antonio STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:09
41 Marcu David Andrei ACT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:11
42 Stan Andrei CES M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:26
43 Tasyurek Denis Erdal COR M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:66
44 Ciuvica Mario NAV M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:93
45 Strimbu Cristian ACT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:99
46 Mihai Andrei Razvan CSP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:10
47 Moldovan Vlad ALB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:24
48 Mesaros Alexandru Daniel MTM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:48
49 Vasile Stoica Eric Gabriel DAC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:61
50 Abboud Youssef BSC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:74
51 Cristescu Stefan CES M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:77
52 Alexandrescu R. Stefan SPL M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:10
53 Marin Gelu Andrei ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:36
54 Baciu Ovidiu ALB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:72
55 Popeanga Sasa ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:76
56 Paraschiv Alexandru SHD M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:15
57 Gheorghita Andrei Virgil STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:31
58 Mercan Andrei Stefan ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:47
59 Surdulescu Andrei Calin MAR M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:05