Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 12 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Pojar Luca TIM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:26:42
2 Maris David ACN M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:58
3 Ionescu Vlad HYP M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:27:65
4 Vieru Rares Andrei NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:40
5 Sladaru Andrei CSN M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:28:89
6 Eftimie David-Alexandru ALB M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:02
7 Marinescu Luca CSP M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:03
8 Purcar Paul Mihai SHD M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:08
9 Popescu Vlad Stefan BSC M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:18
9 Udor Eric CES M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:18
11 Ciorgan Luca David MAR M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:28
12 Zsurek David Aron COR M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:38
13 Stoica Cezar STE M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:55
14 Staicu David ACT M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:73
15 Moisa Constantin SCB M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:79
16 Dutulescu Rares Florin LLP M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:82
17 Pandele Vladimir STE M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:93
18 Zsigmond Darius Valentin BSC M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:12
19 Siliste Alexandru STE M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:15
20 Gherghel Andrei BAM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:22
21 Mestecaneanu Rares Ioan LPT M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:51
22 Vasile Mihai Catalin NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:59
23 Salajan Tudor Andrei COR M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:60
24 Kiss Daniel ACN M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:64
25 Vasile Antonio Nicolas NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:70
26 Matei Antonio Andrei SWM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:74
27 Pirvulescu David Petrisor CPT M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:76
28 Lazarev Luca Ion CSN M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:94
29 Mihai Sasha Andrei NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:01
30 Chirimeaca Claudiu BSC M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:17
31 Varga Dominik Zoltan COR M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:19
32 Ogica Vlad Theodor DIN M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:31
33 Dorobantu Constantin Luca TIM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:34
34 Marginean Adrian Ioan ALB M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:75
35 Radu Rares Stefan CSN M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:78
36 Pirlogea Rares Teodor CES M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:85
37 Simion Tudor Viorel MTG M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:91
38 Chircu Andrei Marian SSB M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:02
39 Carstina Nicholas Oliver ASP M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:05
40 Dobre Rares Mihai NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:20
41 Pescaru Vlad Andrei ALS M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:44
42 Capraru Alexandru Stefan CES M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:66
43 Cernat Rares Constantin BSC M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:69
44 Orban Eduard Bernardin HYP M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:74
45 Florea Andrei SWM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:80
46 Kiss Alexandru SHD M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:00
47 Vieru David CES M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:36
47 Radu Alexei CES M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:36
49 Pistea Tudor BAM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:40
50 Schiopu Rares BLU M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:50
51 Magheru Sasha Constantin SWM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:72
51 Constantin David NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:72
51 Kovacs Aron Koppany H2O M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:72
54 Pop Tamas STG M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:79
55 Guruita Luca BLU M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:83
56 Raif Adem ACT M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:92
57 Ciulea Matei ALB M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:04
58 Balan Nicolae ALB M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:09
59 Dobre Octhavian Andreas COB M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:11
60 Griga Aron LBM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:15
61 Gherghel Luca BAM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:29
62 Pintilie Eduard Andrei SWM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:33
63 Muresan Cezar BAM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:37
64 Balan Radu Alexandru NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:45
65 Tudoran Marius STE M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:85
66 Michis Cristian BAM M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:02
67 Bucur David Alexandru NAV M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:33
68 Arcan Darius Stefan CPT M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:76
69 Eva Matei Stefan PET M 12 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:09