Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 12 ani 200 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Pojar Luca TIM M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:21:48
2 Marinescu Luca CSP M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:28:02
3 Stoica Cezar STE M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:28:29
4 Ionescu Vlad HYP M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:29:26
5 Eftimie David-Alexandru ALB M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:33:08
6 Pandele Vladimir STE M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:36:21
7 Vieru David CES M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:36:49
8 Vasile Antonio Nicolas NAV M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:36:58
9 Sfirnaciuc Nicholas NAV M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:36:90
10 Udor Eric CES M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:38:95
11 Sladaru Andrei CSN M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:40:46
12 Gherghel Andrei BAM M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:41:26
13 Salajan Tudor Andrei COR M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:41:27
14 Orban Eduard Bernardin HYP M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:42:07
15 Zsigmond Darius Valentin BSC M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:42:42
16 Pirvulescu David Petrisor CPT M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:43:23
17 Chirimeaca Claudiu BSC M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:43:40
18 Siliste Alexandru STE M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:44:21
19 Vasile Mihai Catalin NAV M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:44:53
20 Moisa Constantin SCB M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:44:81
21 Capraru Alexandru Stefan CES M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:46:92
22 Chircu Andrei Marian SSB M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:47:71
23 Mestecaneanu Rares Ioan LPT M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:48:65
24 Dorobantu Constantin Luca TIM M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:49:67
25 Mihai Sasha Andrei NAV M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:49:91
26 Marginean Adrian Ioan ALB M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:50:75
27 Marin Rares Cristian LPT M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:51:09
28 Negru Necula David Andrei SGL M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:51:11
29 Balan Nicolae ALB M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:51:61
30 Lazarev Luca Ion CSN M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:52:61
31 Guruita Luca BLU M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:53:64
32 Radu Alexei CES M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:53:87
33 Pistea Tudor BAM M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:54:90
34 Schiopu Rares BLU M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:55:28
35 Raif Adem ACT M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:57:06
36 Kovacs Aron Koppany H2O M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:59:54
37 Kiss Alexandru SHD M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 02:59:61
38 Balan Radu Alexandru NAV M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:00:19
39 Popa Rares MAR M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:00:24
40 Pirlogea Rares Teodor CES M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:00:64
41 Contras Alexandru Stefan STM M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:01:61
42 Dobre Octhavian Andreas COB M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:02:48
43 Eva Matei Stefan PET M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:04:01
44 Ivana Tudor STE M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:04:46
45 Pescaru Vlad Andrei ALS M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:05:29
46 Michis Cristian BAM M 12 200 m spate (Serii contracronometru) 03:08:64