Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 12 ani 100 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Pojar Luca TIM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:06:12
2 Ionescu Vlad HYP M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:08:95
3 Stoica Cezar STE M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:10:68
4 Marinescu Luca CSP M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:10:89
5 Eftimie David-Alexandru ALB M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:11
6 Sfirnaciuc Nicholas NAV M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:35
7 Vieru David CES M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:42
8 Pandele Vladimir STE M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:84
9 Vasile Antonio Nicolas NAV M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:13:96
10 Udor Eric CES M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:02
11 Sladaru Andrei CSN M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:04
12 Vieru Rares Andrei NAV M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:27
13 Gherghel Andrei BAM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:15:18
14 Zsigmond Darius Valentin BSC M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:15:53
15 Salajan Tudor Andrei COR M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:16:05
16 Moisa Constantin SCB M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:16:17
17 Orban Eduard Bernardin HYP M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:16:59
18 Chirimeaca Claudiu BSC M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:24
19 Vasile Mihai Catalin NAV M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:28
20 Pirvulescu David Petrisor CPT M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:47
21 Marginean Adrian Ioan ALB M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:53
22 Chircu Andrei Marian SSB M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:64
23 Varga Dominik Zoltan COR M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:18:09
24 Mihai Sasha Andrei NAV M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:60
25 Purcar Paul Mihai SHD M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:81
26 Lazarev Luca Ion CSN M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:02
27 Dorobantu Constantin Luca TIM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:03
28 Mestecaneanu Rares Ioan LPT M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:35
29 Negru Necula David Andrei SGL M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:70
30 Dobre Rares Mihai NAV M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:01
31 Marin Rares Cristian LPT M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:47
32 Dutulescu Rares Florin LLP M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:76
33 Radu Rares Stefan CSN M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:11
34 Radu Alexei CES M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:80
35 Pistea Tudor BAM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:30
36 Balan Nicolae ALB M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:45
37 Kiss Alexandru SHD M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:52
38 Guruita Luca BLU M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:81
39 Schiopu Rares BLU M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:08
40 Popa Rares MAR M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:51
41 Kovacs Aron Koppany H2O M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:60
42 Magheru Sasha Constantin SWM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:91
43 Pirlogea Rares Teodor CES M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:74
44 Griga Aron LBM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:44
45 Balan Radu Alexandru NAV M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:80
46 Contras Alexandru Stefan STM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:85
47 Ivana Tudor STE M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:58
48 Florea Andrei SWM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:47
49 Gherghel Luca BAM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:11
50 Pescaru Vlad Andrei ALS M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:23
51 Michis Cristian BAM M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:97
52 Eva Matei Stefan PET M 12 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:99