Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 12 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Pojar Luca TIM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:54
2 Marinescu Luca CSP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:62
3 Ionescu Vlad HYP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:79
4 Maris David ACN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:08
5 Eftimie David-Alexandru ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:93
6 Vieru Rares Andrei NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:12
7 Stoica Cezar STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:41
8 Popescu Vlad Stefan BSC M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:88
9 Zsurek David Aron COR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:54
10 Purcar Paul Mihai SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:59
11 Udor Eric CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:63
12 Ciorgan Luca David MAR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:87
13 Kiss Daniel ACN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:99
14 Zsigmond Darius Valentin BSC M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:14
15 Pandele Vladimir STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:20
16 Siliste Alexandru STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:47
17 Moisa Constantin SCB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:61
18 Staicu David ACT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:75
19 Gherghel Andrei BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:92
20 Sladaru Andrei CSN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:96
21 Sfirnaciuc Nicholas NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:22
22 Lazarev Luca Ion CSN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:38
23 Mihai Sasha Andrei NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:48
24 Vieru David CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:79
25 Dobre Rares Mihai NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:96
26 Vasile Mihai Catalin NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:59
27 Dutulescu Rares Florin LLP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:69
28 Vasile Antonio Nicolas NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:70
29 Salajan Tudor Andrei COR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:75
29 Varga Dominik Zoltan COR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:75
31 Mestecaneanu Rares Ioan LPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:76
32 Chirimeaca Claudiu BSC M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:05
33 Matei Antonio Andrei SWM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:10
34 Pirvulescu David Petrisor CPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:21
35 Ogica Vlad Theodor DIN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:21
36 Carstina Nicholas Oliver ASP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:48
37 Dorobantu Constantin Luca TIM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:56
38 Capraru Alexandru Stefan CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:37
39 Chircu Andrei Marian SSB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:41
40 Radu Rares Stefan CSN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:84
41 Florea Andrei SWM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:91
42 Pistea Tudor BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:33
43 Marginean Adrian Ioan ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:69
44 Pirlogea Rares Teodor CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:76
45 Orban Eduard Bernardin HYP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:80
46 Negru Necula David Andrei SGL M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:01
47 Balan Radu Alexandru NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:23
48 Raif Adem ACT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:34
49 Gherghel Luca BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:68
50 Contras Alexandru Stefan STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:85
50 Schiopu Rares BLU M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:85
52 Pop Tamas STG M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:86
53 Kiss Alexandru SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:98
54 Pintilie Eduard Andrei SWM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:12
55 Radu Alexei CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:13
56 Kovacs Aron Koppany H2O M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:30
57 Constantin David NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:68
58 Griga Aron LBM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:77
59 Magheru Sasha Constantin SWM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:96
60 Tudoran Marius STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:24
61 Balan Nicolae ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:65
62 Dobre Octhavian Andreas COB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:08
63 Guruita Luca BLU M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:43
64 Muresan Cezar BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:92
65 Simion Tudor Viorel MTG M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:18
66 Ciulea Matei ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:37
67 Pescaru Vlad Andrei ALS M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:40
68 Eva Matei Stefan PET M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:31
69 Arcan Darius Stefan CPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:41
70 Ivana Tudor STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:78
71 Michis Cristian BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:82
71 Bucur David Alexandru NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:82
73 Marin Rares Cristian LPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:67