Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Feminin 11 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Micu Irina ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:38:82
2 Rauca Rebeca STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:62
3 Comna Andreea Luiza ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:63
4 Fekete Petra HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:79
5 Banateanu Mara Daphne SWM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:46
6 Scepanschi Ioana Alessia SVU F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:53
7 Barbieru Anelis Antonia ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:54
8 Mocanu Natalia Andreea REN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:75
9 Ambrus Dalma HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:94
10 Lupu Antonia STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:32
11 Mansour Sara BLU F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:39
12 Mircea Daria STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:73
13 Muti Daria - Andreea NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:29
14 Cherim Izel ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:83
15 Popa Cristiana NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:06
16 Neacsu-Cristea Gabriela LPT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:12
17 Rozorea Ana DIN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:27
18 Olteanu Ioana ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:39
19 Niculaie Irene Nicole ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:56
20 Hudescu Raluca BCC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:57
21 Ursan Lacramioara BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:62
21 Avram Alexandra MPL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:62
23 Hrincescu Isabella Antonia BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:68
24 Crainic Smaranda HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:83
25 Petrisor Ana Sofia REN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:03
26 Antal Anett COB F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:17
27 Nitu Sara Theodora HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:30
28 Barabas Alexia Ioana H2O F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:38
29 Serban Ioana Lucia CSN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:42
30 Beju Natalia STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:47
31 Kutlu Reyhan MBR F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:48
32 Manta Letitia Alexandra SWM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:58
33 Timis Elena COB F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:92
34 Dragos Pinzaru Ioana CJI F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:99
35 Grosu Angelica Ingrid PET F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:03
36 Melcescu Natalia ASC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:20
37 Buleu Alexa Maria HYP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:29
38 Vasilescu Timeea Andreea NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:41
39 Seler Iris Maria COB F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:51
40 Mociran Mara BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:86
41 Andrei Bristena Maria REN F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:91
42 Kovacs Karla BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:25
43 Marinescu Sara Maria ACT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:48
44 Petenghe Anastasia SVU F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:52
45 Iordache Andrea PCT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:53
46 Batel Essameldin Abouelela Mariam NAV F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:73
47 Loga Antonia Florina SRT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:16
48 Badarau Alesia Andreea SGL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:33
48 BUJOR NADIA ISABELLA STM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:33
50 Nenita Nitescu Iustina SCB F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:67
51 Pop Alma SRT F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:86
52 Mofidi Ariyana STE F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:96
53 Prosaniche Alecsia Stefana ASC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:10
54 FILIP Maria Sofia BAM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:33
55 Dragomir Alessia Gabriela CES F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:47
56 Ionescu Plesesti Ada Elena CES F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:56
57 Ghica Alexandra SPL F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:60
58 Cuclea Maria Ilinca SS7 F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:78
59 Gabor Madalina-Diana STM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:83
60 Dobre Ella PET F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:11
61 Giura Iulia ASP F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:63
62 Radu Antonia Andreea Bianca ALS F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:85
63 Ceancu Jasmine Maria SWM F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:31
64 Giuglea Alesia Maria BCC F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:40
65 Podelean Teodora SHD F 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:43