Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Feminin 11 ani 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Rauca Rebeca STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:34:27
2 Mocanu Natalia Andreea REN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:19
3 Rozorea Ana DIN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:56
4 Beju Natalia STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:81
5 Crainic Smaranda HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:03
6 Dragos Pinzaru Ioana CJI F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:09
7 Barbieru Anelis Antonia ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:37
8 Fekete Petra HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:84
9 Micu Irina ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:09
10 Mircea Daria STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:39
11 Lupu Antonia STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:57
12 Comna Andreea Luiza ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:95
13 Melcescu Natalia ASC F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:39
14 Giura Iulia ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:44
15 Petenghe Anastasia SVU F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:55
16 Marinescu Sara Maria ACT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:74
17 Andrei Bristena Maria REN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:85
18 Batel Essameldin Abouelela Mariam NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:90
19 Seler Iris Maria COB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:05
20 Hrincescu Isabella Antonia BAM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:07
21 Grosu Angelica Ingrid PET F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:15
22 Gabor Madalina-Diana STM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:16
23 Pop Alma SRT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:28
24 Vasilescu Timeea Andreea NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:33
25 Prosaniche Alecsia Stefana ASC F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:40
26 Nenita Nitescu Iustina SCB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:41
27 Petrisor Ana Sofia REN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:49
28 Mansour Sara BLU F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:74
29 Niculaie Irene Nicole ACT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:77
29 Popescu Natalia ASP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:77
31 Barabas Alexia Ioana H2O F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:81
32 Neacsu-Cristea Gabriela LPT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:85
33 BUJOR NADIA ISABELLA STM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:11
34 Iordache Andrea PCT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:17
35 Grigore Erica Maria MGL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:61
36 Podelean Teodora SHD F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:85
37 Nitu Sara Theodora HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:87
38 Buleu Alexa Maria HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:20
39 Ionescu Plesesti Ada Elena CES F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:22
40 Muti Daria - Andreea NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:37
41 Ghica Alexandra SPL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:39
42 Loga Antonia Florina SRT F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:40
43 Timis Elena COB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:47
44 Dobre Ella PET F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:49
45 Antal Anett COB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:77
46 Ambrus Dalma HYP F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:87
47 Scepanschi Ioana Alessia SVU F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:03
47 Radu Antonia Andreea Bianca ALS F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:03
49 Petean Patricia ACN F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:05
50 Mofidi Ariyana STE F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:15
51 Banateanu Mara Daphne SWM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:39
52 Kovacs Karla BAM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:98
53 Peter Sofia Ingrid SSB F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:07
54 Popa Cristiana NAV F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:68
55 Badarau Alesia Andreea SGL F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:89
56 Dragomir Alessia Gabriela CES F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:97
57 Cuclea Maria Ilinca SS7 F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:23
58 Ceancu Jasmine Maria SWM F 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:68