Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Feminin 11 ani 100 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Rauca Rebeca STE F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:14:47
2 Mocanu Natalia Andreea REN F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:03
3 Rozorea Ana DIN F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:72
4 Beju Natalia STE F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:18:74
5 Mircea Daria STE F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:18:96
6 Dragos Pinzaru Ioana CJI F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:26
7 Barbieru Anelis Antonia ASP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:33
8 Crainic Smaranda HYP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:47
9 Lupu Antonia STE F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:09
10 Avram Alexandra MPL F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:59
11 Comna Andreea Luiza ASP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:11
12 Fekete Petra HYP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:13
13 Giura Iulia ASP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:58
14 Cherim Izel ACT F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:21:88
15 Petenghe Anastasia SVU F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:47
16 Andrei Bristena Maria REN F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:15
17 Melcescu Natalia ASC F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:72
18 Grosu Angelica Ingrid PET F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:82
19 Hudescu Raluca BCC F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:43
20 Buleu Alexa Maria HYP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:05
21 Marinescu Sara Maria ACT F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:25
21 Prosaniche Alecsia Stefana ASC F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:25
23 Ionescu Plesesti Ada Elena CES F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:31
24 Niculaie Irene Nicole ACT F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:79
25 Nenita Nitescu Iustina SCB F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:83
26 Vasilescu Timeea Andreea NAV F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:98
27 Petrisor Ana Sofia REN F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:99
28 Mansour Sara BLU F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:17
29 Batel Essameldin Abouelela Mariam NAV F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:29
30 Neacsu-Cristea Gabriela LPT F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:35
31 Pop Alma SRT F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:36
32 Barabas Alexia Ioana H2O F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:86
33 Hrincescu Isabella Antonia BAM F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:94
34 Popescu Natalia ASP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:04
35 Manta Letitia Alexandra SWM F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:15
36 Grigore Erica Maria MGL F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:45
37 Nitu Sara Theodora HYP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:53
38 BUJOR NADIA ISABELLA STM F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:87
39 Gabor Madalina-Diana STM F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:92
40 Ambrus Dalma HYP F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:93
41 Olteanu Ioana ACT F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:01
42 Seler Iris Maria COB F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:11
43 Muti Daria - Andreea NAV F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:31
44 Mofidi Ariyana STE F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:76
45 Banateanu Mara Daphne SWM F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:86
46 Timis Elena COB F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:21
47 Antal Anett COB F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:53
48 Podelean Teodora SHD F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:66
49 Ghica Alexandra SPL F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:05
50 Dobre Ella PET F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:09
51 Petean Patricia ACN F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:10
52 Radu Antonia Andreea Bianca ALS F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:50
53 Kovacs Karla BAM F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:78
54 Peter Sofia Ingrid SSB F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:32:95
55 Popa Cristiana NAV F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:33:23
56 Dragomir Alessia Gabriela CES F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:33:34
57 Giuglea Alesia Maria BCC F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:33:42
58 Loga Antonia Florina SRT F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:34:80
59 Ceancu Jasmine Maria SWM F 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:35:50