Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Feminin 10 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihalache Bianca Maria SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:65
2 Gaman Maya Andreea DIN F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:92
3 Padurariu Smaranda NAD F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:99
4 Chirca Antonia Raluca ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:26
5 Enciu Ana Maria ACT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:52
6 Ionascu Araxi ACT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:64
7 Lospa Natalia Maria ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:01
8 Gavriloiu Antonia Andreea SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:40
9 Breban Cezara Gabriela AIB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:56
10 Lebidov Carolina Sofia ACT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:72
11 Ene Julia Gabriela ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:85
12 Negoi Maia Ioana ASC F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:18
13 Iosif Meda BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:36
14 Ionel Sara Natalia BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:88
14 Latu Paula COB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:88
16 Tirla Sofia COR F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:08
17 Sut Sybelle BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:14
18 Solea Alecu Amalia Crina ACT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:26
19 Ileana-Pienariu Ilinca ALB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:31
20 Pop Tania Marina UCJ F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:77
21 Rotaru Carla Maria SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:90
22 Olteanu Alexandra CPT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:12
23 Negoi Ilinca Ioana REN F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:13
24 Mestecaneanu Cezara Ioana LPT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:30
25 David Ilinca SGL F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:42
25 Dubit Anastasia Stefania LPT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:42
27 Osman Delia ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:47
28 Laszlo Dora Zsofia H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:56
29 Craciun Iulia NAV F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:60
30 Avadani Teodora HYP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:67
31 Pavel Mara Stefania ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:93
32 Olteanu Ana Maria SWM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:96
33 Doru Antonia Elena TSI F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:06
34 Blaga Siena Amadea H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:50
35 Florescu Mihaela S4L F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:65
36 Litera Elena MPL F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:68
37 Ambrozie Ecaterina ALS F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:89
38 Varga Anastasia TSI F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:94
39 Pajint Sara Nicole H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:15
40 Nicolaescu Tatiana ASP F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:17
41 Potanga Bianca Maria BLU F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:48
42 Antonescu Eva BLU F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:66
43 Rus Veronica SSB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:40
44 Lozici Anamaria SRT F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:48
45 Nistor Natalia CES F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:58
45 Sipos Ana BAM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:58
47 Albu Bianca Andreea STE F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:22
48 Dogaru Carla Maria AGL F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:29
49 Nagy Bibor SHD F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:49
50 Kovacs Anna Fruzsina H2O F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:96
51 Palastea Antonia SSB F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:41:07
52 Sucan Sara Anais STM F 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:41:81