Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Feminin 10 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihalache Bianca Maria SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:07
2 Gaman Maya Andreea DIN F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:56
3 Pop Tania Marina UCJ F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:93
4 Lospa Natalia Maria ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:07
5 Enciu Ana Maria ACT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:90
6 Breban Cezara Gabriela AIB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:49
7 Chirca Antonia Raluca ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:80
8 Gavriloiu Antonia Andreea SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:92
9 Osman Delia ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:58
10 Ene Julia Gabriela ASP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:74
11 Tirla Sofia COR F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:88
12 Sucan Sara Anais STM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:10
13 Rotaru Carla Maria SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:76
14 Doru Antonia Elena TSI F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:97
15 Ionascu Araxi ACT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:12
16 Ionel Sara Natalia BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:15
17 Sut Sybelle BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:67
18 Dragoi Sophia Maria SVU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:96
19 Lebidov Carolina Sofia ACT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:02
20 Padurariu Smaranda NAD F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:09
21 Antonescu Eva BLU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:12
22 Solea Alecu Amalia Crina ACT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:93
23 Latu Paula COB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:13
24 Blaga Siena Amadea H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:97
25 Olteanu Alexandra CPT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:34
26 Negoi Maia Ioana ASC F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:43
27 Lozici Anamaria SRT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:76
28 Ileana-Pienariu Ilinca ALB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:87
29 Litera Elena MPL F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:07
30 Sipos Ana BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:22
31 Iosif Meda BAM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:23
32 Mestecaneanu Cezara Ioana LPT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:24
33 Nistor Natalia CES F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:28
34 Rus Veronica SSB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:36
35 Florescu Mihaela S4L F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:53
36 Albu Bianca Andreea STE F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:54
37 Avadani Teodora HYP F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:58
38 Potanga Bianca Maria BLU F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:85
39 Dubit Anastasia Stefania LPT F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:90
40 Olteanu Ana Maria SWM F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:95
41 Craciun Iulia NAV F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:07
42 Laszlo Dora Zsofia H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:19
43 Pajint Sara Nicole H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:56
44 Negoi Ilinca Ioana REN F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:69
45 Varga Anastasia TSI F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:88
46 Dogaru Carla Maria AGL F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:03
47 Ambrozie Ecaterina ALS F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:87
48 Palastea Antonia SSB F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:01
49 Nagy Bibor SHD F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:42
50 Kovacs Anna Fruzsina H2O F 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:73