Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Feminin 10 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihalache Bianca Maria SWM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:28
2 Gaman Maya Andreea DIN F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:43
3 Gavriloiu Antonia Andreea SWM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:51
4 Ionascu Araxi ACT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:36
5 Ionel Sara Natalia BAM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:29
6 Enciu Ana Maria ACT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:76
7 Breban Cezara Gabriela AIB F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:97
8 Rotaru Carla Maria SWM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:14
9 Chirca Antonia Raluca ASP F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:35
10 Padurariu Smaranda NAD F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:73
11 Lospa Natalia Maria ASP F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:85
12 Lebidov Carolina Sofia ACT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:99
13 Pop Tania Marina UCJ F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:25
14 Dragoi Sophia Maria SVU F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:29
15 Tirla Sofia COR F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:46
16 Olteanu Alexandra CPT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:29
17 Nistor Natalia CES F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:54
18 Ene Julia Gabriela ASP F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:72
19 Solea Alecu Amalia Crina ACT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:77
20 Lozici Anamaria SRT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:82
21 Ileana-Pienariu Ilinca ALB F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:27
22 Laszlo Dora Zsofia H2O F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:28
23 David Ilinca SGL F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:33
24 Pavel Mara Stefania ASP F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:42
25 Craciun Iulia NAV F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:64
26 Olteanu Ana Maria SWM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:70
27 Iosif Meda BAM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:74
28 Potanga Bianca Maria BLU F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:11
29 Avadani Teodora HYP F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:31
30 Ambrozie Ecaterina ALS F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:44
31 Latu Paula COB F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:97
32 Litera Elena MPL F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:06
33 Negoi Maia Ioana ASC F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:27
34 Dubit Anastasia Stefania LPT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:56
35 Osman Delia ASP F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:60
36 Negoi Ilinca Ioana REN F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:09
37 Antonescu Eva BLU F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:53
38 Nagy Bibor SHD F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:79
39 Mestecaneanu Cezara Ioana LPT F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:45:01
40 Pajint Sara Nicole H2O F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:45:03
40 Sipos Ana BAM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:45:03
42 Sut Sybelle BAM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:45:79
43 Varga Anastasia TSI F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:47:00
44 Rus Veronica SSB F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:48:42
45 Palastea Antonia SSB F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:48:50
46 Florescu Mihaela S4L F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:10
47 Albu Bianca Andreea STE F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:17
48 Kovacs Anna Fruzsina H2O F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:73
49 Sucan Sara Anais STM F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:52:04
50 Blaga Siena Amadea H2O F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:52:20
51 Doru Antonia Elena TSI F 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:52:56