Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 11 ani 200 m mixt

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:41:02
2 Jucan Robert Andrei DEV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:44:87
3 Badarau Robert ASP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:45:12
4 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:45:35
5 Anghel Darius SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:47:34
6 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:47:73
7 Melis Vlad-Andrei STM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:47:85
8 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:48:91
9 Coman David Florin HYP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:49:62
10 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:51:43
11 Mathe Arnold ACN M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:52:21
12 Butufei Rares HYP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:52:36
13 Mihai David Gabriel CES M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:52:56
14 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:53:44
15 Florea Stefan ACT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:54:53
16 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:55:38
17 Kovacs Norbert HYP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:55:98
18 Tanase Razvan Costin NAV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:56:31
19 Goran Pavel Serban REN M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:56:56
20 Cojocaru Erik Cristian SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:57:18
21 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:57:50
22 Vranceanu Albert BCC M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:57:74
23 Mihai Victor Andrei NAV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:57:94
24 Toth Adrian SHD M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:59:13
25 Ivan George Andrei CPT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:59:31
26 Iordache Robert Andrei ALS M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:59:36
27 Andriu Filip SVU M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:59:89
28 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 02:59:90
29 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:00:14
30 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:00:48
31 Rusu Robert Cristian NAV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:01:07
32 Keller Nicholas HYP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:01:65
33 Nicula Darius ACT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:01:73
34 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:01:78
35 Boboc Albert Andrei BLU M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:02:57
36 Barna Lucas SHD M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:02:63
37 Georgescu Marian ALS M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:04:01
38 Popescu Dan Radu CJI M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:05:36
39 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:05:40
40 Bunaciu Razvan ALB M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:08:53
41 Sirbu Andrei DAC M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:08:66
42 Hammoud Rami SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:09:19
43 Husarescu Albert Alexandru CJI M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:09:34
44 Toma Mihai BCC M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:09:42
45 Vasile Eduard Alexandru CES M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:10:64
46 Peter Mark Attila H2O M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:10:72
47 Radu Andrei Ionut NAV M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:11:54
48 Gosiu Lucas ACT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:11:72
49 Sadeghi Arman STE M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:12:09
50 Dodoc Yannis SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:12:72
51 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:14:11
52 Hotico Robert Ionut STM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:14:33
53 Sandu David Stefan Bogdan LPT M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:16:47
54 Pana Stefan Mihail SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:17:00
55 Radu Sasha Casian CES M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:19:93
56 Melcescu Sebastian ASC M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:19:95
57 Vladut Alexandru Mihai BLU M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:20:09
58 Tolstobrach Tudor SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:20:97
59 David Alexandru SWM M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:21:83
60 Dumitrescu Razvan TSP M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:22:05
61 Tanase Andrei ACA M 11 200 m mixt (Serii contracronometru) 03:24:18