Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 11 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:29:28
2 Badarau Robert ASP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:09
3 Melis Vlad-Andrei STM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:19
4 Tita David Stefan SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:33
4 Anghel Darius SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:33
6 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:59
7 Jucan Robert Andrei DEV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:86
8 Capisizu Matei NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:02
9 Florea Stefan ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:04
10 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:07
11 Iordache Robert Andrei ALS M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:37
12 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:43
13 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:65
14 Cojocaru Erik Cristian SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:85
15 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:93
16 Sirbu Andrei DAC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:14
17 Kovacs Norbert HYP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:23
18 Barna Lucas SHD M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:30
19 Andriu Filip SVU M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:35
20 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:38
21 Coman David Florin HYP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:66
22 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:71
23 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:73
24 Mathe Arnold ACN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:81
25 Tasyurek Levente Ugur COR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:89
26 Georgescu Marian ALS M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:95
27 Ivan George Andrei CPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:96
28 Mihai David Gabriel CES M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:97
29 Goran Pavel Serban REN M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:06
30 Butufei Rares HYP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:27
31 Popescu Dan Radu CJI M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:28
32 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:61
33 Nicula Darius ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:63
34 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:68
35 Toth Adrian SHD M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:73
36 Rusu Robert Cristian NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:81
37 Hammoud Rami SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:90
37 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:90
39 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:02
40 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:03
41 Radu Andrei Ionut NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:24
42 Mihai Victor Andrei NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:26
43 Tolstobrach Tudor SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:27
44 Tanase Andrei ACA M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:31
45 Keller Nicholas HYP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:38
46 Toma Mihai BCC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:51
47 Husarescu Albert Alexandru CJI M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:56
48 Tanase Razvan Costin NAV M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:62
49 Boboc Albert Andrei BLU M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:71
50 Sandu David Stefan Bogdan LPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:78
51 Vasile Eduard Alexandru CES M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:80
52 Gosiu Lucas ACT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:87
53 Sadeghi Arman STE M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:02
54 Bunaciu Razvan ALB M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:22
55 Hotico Robert Ionut STM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:25
56 Vladut Alexandru Mihai BLU M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:28
57 Peter Mark Attila H2O M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:48
58 Dumitrescu Razvan TSP M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:50
59 Dodoc Yannis SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:80
60 Smetec Radu Stefan MAR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:28
61 Pana Stefan Mihail SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:30
62 Radu Sasha Casian CES M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:41
63 Melcescu Sebastian ASC M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:42
64 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:71
65 Laza Istvan Erik MAR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:96
66 Racz Leo COR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:35
67 David Alexandru SWM M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:72
68 Oprea Radu MAR M 11 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:84