Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 11 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:99
2 Anghel Darius SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:86
3 Melis Vlad-Andrei STM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:91
3 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:91
5 Jucan Robert Andrei DEV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:28
6 Badarau Robert ASP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:29
7 Tita David Stefan SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:89
8 Capisizu Matei NAV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:15
9 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:32
10 Florea Stefan ACT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:39
11 Vranceanu Albert BCC M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:50
12 Cojocaru Erik Cristian SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:79
13 Ivan George Andrei CPT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:86
14 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:15
15 Coman David Florin HYP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:27
16 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:36
17 Sirbu Andrei DAC M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:57
18 Andriu Filip SVU M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:76
19 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:00
20 Mathe Arnold ACN M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:22
21 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:41
22 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:59
23 Kovacs Norbert HYP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:62
24 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:66
25 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:38
26 Nicula Darius ACT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:39
27 Goran Pavel Serban REN M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:50
28 Mihai David Gabriel CES M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:77
29 Georgescu Marian ALS M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:06
30 Barna Lucas SHD M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:20
31 Tanase Andrei ACA M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:31
32 Toth Adrian SHD M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:56
33 Butufei Rares HYP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:68
34 Popescu Dan Radu CJI M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:95
35 Rusu Robert Cristian NAV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:32
36 Hammoud Rami SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:38
37 Mihai Victor Andrei NAV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:44
38 Toma Mihai BCC M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:73
39 Tanase Razvan Costin NAV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:77
40 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:86
41 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:12
42 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:54
43 Hotico Robert Ionut STM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:82
44 Boboc Albert Andrei BLU M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:10
45 Keller Nicholas HYP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:23
46 Tasyurek Levente Ugur COR M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:29
47 Gosiu Lucas ACT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:35
48 Sadeghi Arman STE M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:98
49 Bunaciu Razvan ALB M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:25
50 Dodoc Yannis SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:45
51 Peter Mark Attila H2O M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:51
52 Dumitrescu Razvan TSP M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:61
53 Vasile Eduard Alexandru CES M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:83
54 Husarescu Albert Alexandru CJI M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:94
55 Radu Andrei Ionut NAV M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:98
56 Iordache Robert Andrei ALS M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:44
57 Tolstobrach Tudor SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:54
58 Pana Stefan Mihail SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:68
59 Sandu David Stefan Bogdan LPT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:49
60 Melcescu Sebastian ASC M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:61
61 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:76
62 Vladut Alexandru Mihai BLU M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:00
63 Smetec Radu Stefan MAR M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:10
64 David Alexandru SWM M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:31
65 Racz Leo COR M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:51
66 Radu Sasha Casian CES M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:24:20
67 Oprea Radu MAR M 11 100 m liber (Serii contracronometru) 01:27:38