Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 11 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Vieru Vlad-Gabriel NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:38:41
2 Iordache Robert Andrei ALS M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:38:70
3 Mihai David Gabriel CES M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:38:79
4 Tasyurek Levente Ugur COR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:17
5 Keller Nicholas HYP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:73
6 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:39:76
7 Talpac Bogdan Cristian ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:98
8 Mathe Arnold ACN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:75
9 Melis Vlad-Andrei STM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:93
10 Kovacs Norbert HYP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:04
11 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:40
12 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:65
13 Jucan Robert Andrei DEV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:67
14 Cojocaru Erik Cristian SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:81
15 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:85
16 Toth Adrian SHD M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:96
17 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:13
18 Petrov Luca-Ioan BCC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:22
19 Badarau Robert ASP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:46
20 Anghel Darius SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:58
21 Barna Lucas SHD M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:68
22 Radu Andrei Ionut NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:99
23 Butufei Rares HYP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:06
24 Andriu Filip SVU M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:46
25 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:50
26 Mihai Victor Andrei NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:77
27 Hammoud Rami SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:33
28 Florea Stefan ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:48
29 Vranceanu Albert BCC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:49
30 Goran Pavel Serban REN M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:73
31 Boboc Albert Andrei BLU M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:23
32 Coman David Florin HYP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:27
33 Ivan George Andrei CPT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:67
34 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:69
35 Popescu Dan Radu CJI M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:94
36 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:95
37 Husarescu Albert Alexandru CJI M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:02
38 Georgescu Marian ALS M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:41
39 Bunaciu Razvan ALB M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:51
40 Radu Sasha Casian CES M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:34
41 Vasile Eduard Alexandru CES M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:47
42 Vladut Alexandru Mihai BLU M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:48
43 Pana Stefan Mihail SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:61
44 Tita David Stefan SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:96
45 Peter Mark Attila H2O M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:04
46 Melcescu Sebastian ASC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:07
47 Rusu Robert Cristian NAV M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:38
48 Tolstobrach Tudor SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:90
49 Dodoc Yannis SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:61
50 Laza Istvan Erik MAR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:69
51 Toma Mihai BCC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:70
52 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:06
53 Sirbu Andrei DAC M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:18
54 Dumitrescu Razvan TSP M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:59
55 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:40
56 Hotico Robert Ionut STM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:43
57 Racz Leo COR M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:03
58 Sadeghi Arman STE M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:72
59 David Alexandru SWM M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:79
60 Tanase Andrei ACA M 11 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:11