Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 11 ani 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:32:13
2 Badarau Robert ASP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:62
3 Anghel Darius SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:63
4 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:64
5 Melis Vlad-Andrei STM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:69
6 Capisizu Matei NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:70
7 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:33
8 Iordache Robert Andrei ALS M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:52
9 Jucan Robert Andrei DEV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:75
9 Nicula Darius ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:75
11 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:80
12 Cojocaru Erik Cristian SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:85
13 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:87
14 Vranceanu Albert BCC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:22
14 Butufei Rares HYP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:22
16 Andriu Filip SVU M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:28
17 Kovacs Norbert HYP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:44
18 Gavrila Alexandru Daniel NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:67
19 Coman David Florin HYP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:99
20 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:35
21 Barna Lucas SHD M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:59
21 Sirbu Andrei DAC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:59
23 Hotico Robert Ionut STM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:69
24 Mathe Arnold ACN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:76
25 Ivan George Andrei CPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:81
26 Mihai David Gabriel CES M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:83
27 Tanase Razvan Costin NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:06
28 Tita David Stefan SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:07
29 Toth Adrian SHD M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:11
30 Toma Mihai BCC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:34
31 Sandu David Stefan Bogdan LPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:54
32 Tolstobrach Tudor SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:71
33 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:83
34 Popescu Dan Radu CJI M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:89
35 Sadeghi Arman STE M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:43
36 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:44
37 Husarescu Albert Alexandru CJI M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:53
38 Hammoud Rami SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:69
39 Bunaciu Razvan ALB M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:78
40 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:93
41 Radu Andrei Ionut NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:14
42 Dodoc Yannis SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:15
43 Goran Pavel Serban REN M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:22
44 Boboc Albert Andrei BLU M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:40
45 Melcescu Sebastian ASC M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:68
46 Racz Leo COR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:79
47 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:96
48 Keller Nicholas HYP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:09
49 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:10
50 Vasile Eduard Alexandru CES M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:13
51 Laza Istvan Erik MAR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:20
52 Rusu Robert Cristian NAV M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:26
53 Dumitrescu Razvan TSP M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:51
54 Gosiu Lucas ACT M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:53
55 Peter Mark Attila H2O M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:69
56 Vladut Alexandru Mihai BLU M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:94
57 David Alexandru SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:38
58 Radu Sasha Casian CES M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:43
59 Pana Stefan Mihail SWM M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:66
60 Tanase Andrei ACA M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:48
61 Oprea Radu MAR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:77
62 Smetec Radu Stefan MAR M 11 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:87