Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 11 ani 100 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Asaftei Tudor-Ionut DEV M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:09:10
2 Nitu Rafael - Mihai NAV M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:16:03
3 Capisizu Matei NAV M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:32
4 Badarau Robert ASP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:17:69
5 Anghel Darius SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:18:43
6 Cojocaru Erik Cristian SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:18:55
7 Melis Vlad-Andrei STM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:17
8 Petrache Tudor Stefan ASP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:38
9 Haliuc Valentin Ionut ACT M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:41
10 Butufei Rares HYP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:19:58
11 Coman David Florin HYP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:72
12 Nicula Darius ACT M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:20:81
13 Tanase Razvan Costin NAV M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:32
14 Andriu Filip SVU M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:36
15 Mihai David Gabriel CES M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:22:68
16 Toth Adrian SHD M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:07
17 Patrichi Rares Alessandro CSN M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:29
18 Damsa Robert Alexandru ALB M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:35
19 Hotico Robert Ionut STM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:39
20 Tita David Stefan SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:58
21 Vranceanu Albert BCC M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:70
22 Barna Lucas SHD M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:23:78
23 Toma Mihai BCC M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:12
24 Ivan George Andrei CPT M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:24:67
25 Kovacs Norbert HYP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:25
26 Sirbu Andrei DAC M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:32
27 Balan Ionut Cosmin TSP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:25:93
28 Sadeghi Arman STE M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:43
29 Boboc Albert Andrei BLU M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:79
30 Goran Pavel Serban REN M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:26:86
31 Georgescu Marian ALS M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:00
32 Sandu David Stefan Bogdan LPT M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:24
33 Husarescu Albert Alexandru CJI M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:30
34 Keller Nicholas HYP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:68
35 Hammoud Rami SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:27:71
36 Tolstobrach Tudor SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:02
37 Popescu Dan Radu CJI M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:03
38 Dodoc Yannis SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:54
39 Radu Andrei Ionut NAV M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:28:91
40 Ghita Vladut Paul Matei ALS M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:02
41 Bunaciu Razvan ALB M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:04
42 Racz Leo COR M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:13
43 Dumitrescu Razvan TSP M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:18
44 Gosiu Lucas ACT M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:69
45 Radu Ilie Alexandru CPT M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:74
46 Bucur Luca Eduard Stefan SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:29:97
47 Vasile Eduard Alexandru CES M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:31:21
48 Radulescu Bostina Mihai Andrei SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:32:47
49 Melcescu Sebastian ASC M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:32:76
50 Radu Sasha Casian CES M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:34:41
51 Tanase Andrei ACA M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:34:54
52 Pana Stefan Mihail SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:34:72
53 David Alexandru SWM M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:35:32
54 Vladut Alexandru Mihai BLU M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:35:59
55 Peter Mark Attila H2O M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:36:05
56 Oprea Radu MAR M 11 100 m spate (Serii contracronometru) 01:37:16