Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 10 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Stan Matei NAD M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:30:90
2 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:04
3 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:59
4 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:76
5 Circota Ioan Tudor ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:31:94
6 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:68
7 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:74
8 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:84
9 Cadar Darius AIB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:32:85
10 Moisa Mina SCB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:18
11 Matei Ionut DAC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:21
12 Gherghel Matei BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:23
13 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:61
14 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:77
15 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:82
16 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:88
17 Androne Filip NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:91
18 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:92
19 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:33:97
20 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:14
20 Aylett Daniel Alexandru TSP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:14
22 Ivana Andrei STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:16
23 Samachisa Cristian NAD M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:22
24 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:26
25 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:30
26 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:34:46
27 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:26
28 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:30
29 Toader Mihnea Stefan MAR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:49
30 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:51
31 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:60
32 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:61
33 Toma Mihai GAR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:72
34 Constantinica Denis Andre ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:73
35 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:75
36 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:81
36 Duminica Cosmin Andrei CPT M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:35:81
38 Peter Erik H2O M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:02
39 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:08
40 Savescu Daryus Andrei ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:09
40 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:09
42 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:23
43 Cojita Mihai CSR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:28
43 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:28
45 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:34
46 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:43
46 Chetrone-Cautisanu Luca Alexandru COB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:43
48 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:58
49 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:88
50 Geaman Daniel CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:91
51 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:92
52 Opris Andrei SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:36:96
53 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:06
54 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:09
55 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:35
56 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:52
57 Aprodu Matei NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:58
58 Ionescu Radu NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:64
59 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:97
59 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:97
61 Pirvu Rares NAV M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:37:98
62 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:01
63 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:19
64 Stejereanu Andi DAC M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:33
65 Bradean Iovanas Rares Vladimir MAR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:35
66 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:39
67 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:44
68 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:38:78
69 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:21
70 Popa David MAR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:24
71 Dragoi David Mihai ALS M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:35
72 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:66
72 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:66
74 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:39:84
75 Tichindelean Eduard SSB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:00
76 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:28
76 Rus Norbert Mihai MAR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:40:28
78 Calapis Alexandru Petru MAR M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:42:07
79 Chiaburu Andrei COB M 10 50 m liber (Serii contracronometru) 00:45:51